En Son Ne Aldınız ?
bgbtqo.jpg
Big Bruce, Yaqi sentetikte eksik bulduğum her şeye sahip. Su tutması, yüzde rahat yayılması, köpük sıçratmaması... Alırken bu kadar seveceğimi tahmin etmemiştim. Mustafa Bey getirse de birkaç tane daha alabilsek.
(22/11/2018, Saat: 19:57)Gentleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Big Bruce, Yaqi sentetikte eksik bulduğum her şeye sahip. Su tutması, yüzde rahat yayılması, köpük sıçratmaması... Alırken bu kadar seveceğimi tahmin etmemiştim. Mustafa Bey getirse de birkaç tane daha alabilsek.

Merhabalar Smile
Keyifle kullanın inşallah .
Razorock biliyorsunuz amerikalı firma , sabunlarını italya'da ürettiriyor.
Görüştük , Amerikadan navlun , fonlar vs çok maliyetli olacağını , italya'da şirket kurup oradan avrupaya dağıtım yapacağını belirtti , şirketi kurdu , fiyat listesi geldi. Ama sonuç hüsran , tüm ürün çeşitlerini italya'da satmyacağını söyledi Smile
Şimdı tüm ürünleri italya'dan alma yolunda ısrarlarım var bakalım nasıl sonuçlanacak Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
S.a arkadaşlar.Buda benim ilk makinem.
Edwin Jagger DE89

2r7ycu1.jpg

Buda ikincisi
Merkur Progress

jue4jd.jpg

Buda  @Aersin kardeşimin hediyesi.
Tekrardan teşekkür ederim.

e6xhfk.jpg
İyi günlerde kullanınSmile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Makineler ve Astra jilet @KAYHAN abiden,  Mühle domuz kılı fırça Mühle Türkiye'den, diğerleri G&C'den.

15popqb.jpg
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
(26/11/2018, Saat: 19:21)blaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Makineler ve Astra jilet @KAYHAN abiden,  Mühle domuz kılı fırça Mühle Türkiye'den, diğerleri G&C'den.

15popqb.jpg

İyi günlerde kullan,umarım beklentilerinin altinda kalmamıştır  aletler.
Kendisiyle ettiğimiz sohbette hem bana vermiş olduğu güzel tavsiyelerden hem de sohbete istinaden göndermiş olduğu bu güzel hediyelerden dolayı @PisPorsuk Ümit Bey'e buradan bir kez daha teşekkür ederim. Çok incesiniz gerçekten, beni mahçup ettiniz.

V9yqWv.jpg
(26/11/2018, Saat: 19:59)KAYHAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günlerde kullan,umarım beklentilerinin altinda kalmamıştır  aletler.

Abi aletler beklentimin üzerinde bile. Teşekkür ederim.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
(26/11/2018, Saat: 23:21)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kendisiyle ettiğimiz sohbette hem bana vermiş olduğu güzel tavsiyelerden hem de sohbete istinaden göndermiş olduğu bu güzel hediyelerden dolayı @PisPorsuk Ümit Bey'e buradan bir kez daha teşekkür ederim. Çok incesiniz gerçekten, beni mahçup ettiniz.

ne demek Ziya Bey komşum, lafımı olur, iyi günlerde kullanın, sağlık ile...
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Arkadaşlar merhaba, BİM'e Tariş'in cam şişede yeşil çay ve zeytin çiçeği kolonyaları gelmiş. Fiyatı 10 TL.

255j4w5.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: