En Son Ne Aldınız ?
Bir Türk dünyalara bedeldir, mesela.66e9f9960a1f471690722b00e6ef8339.jpg

~SB
Jilet yerine bıçak kelimesini kullanmaları sizinde dikkatinizi çektimi? Bu arada herkesin yeni ürünleri hayırlı olsun.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(05/11/2018, Saat: 15:56)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jilet yerine bıçak kelimesini kullanmaları sizinde dikkatinizi çektimi? Bu arada herkesin yeni ürünleri hayırlı olsun.
Antik Bileme diye bir teknik uygulamışlar. Bana ucu dışbükey bırakan bir bileme tekniğini çağrıştırdı. Hani o durumda dayanıklı ve konforlu bir kesici kenar elde etmişlerdir diye bir umut aldık bakalım. Bu küçük kutu da daha kullanışlı olmuş bu arada.

~SB
Bu markayı forum sayesinde öğrendim.Denemek için bu üç ürünü seçtim.Umarım beğenir severek kullanırım.
MACA ROOT & ALOE YUMUŞATICI TIRAŞ KREMİ 200ml
WHITE MUSK - TIRAŞ SONRASI KREMİ 75ml
ARBER - TIRAŞ SONRASI KREMİ 75ml

14wdfle.jpg
@Ibra35 komşum, TBS'nin ürünlerini ben şahsen beğenerek kullanırım. Özellikle şu yeni seri krem sabunu ferah ve yumuşatıcı. Tıraş sonrası hissiyatı keyifli. Aynı serinin su bazlı AS'si de var, onu da bir deneyin derim. Ciltle uyumu çok iyi, kokusu da aşırı light Fahrenheit gibi (salatalık bazlı)
"A Samurai always wears two swords."
Bugüne tıraşım yetişmeyecek,denemek için yarını bekliyorum.Sizin bahsettiğiniz subazlı jel diye geçiyor sanıyorum.Aslında listeye eklemiştim nedense çıkardım.Bir sonrakine bakarım.Fresh kokulara sahip.Umarım dediğiniz gibi tıraş öncesi ve sonrası mutlu eder.
(05/11/2018, Saat: 19:55)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ibra35 komşum, TBS'nin ürünlerini ben şahsen beğenerek kullanırım. Özellikle şu yeni seri krem sabunu ferah ve yumuşatıcı. Tıraş sonrası hissiyatı keyifli. Aynı serinin su bazlı AS'si de var, onu da bir deneyin derim. Ciltle uyumu çok iyi, kokusu da aşırı light Fahrenheit gibi (salatalık bazlı)
İlk vintage tıraş aletim Smile
@Mehmet_G komşuma teşekkürlerimi sunuyorum.
21kwei1.jpg
Gillette Ball End Tech
(07/11/2018, Saat: 11:34)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk vintage tıraş aletim Smile
@Mehmet_G komşuma teşekkürlerimi sunuyorum.

Gillette Ball End Tech
Güzel günlerde kullanın hocam. Parlıyor maşallah... Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Teşekkür ederim @FearOfATG komşum, stüdyo çekimi yaptırdım spotlar altında Smile
Avalon'u fırçayla köpürtmeden direk yüze ince bir katman halinde sürün diyor...

9bc03a5b4dfb8c951394f655255fcefe.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: