En Son Ne Aldınız ?
Yılbaşı çekilişi yapma fikri çok şahane olmuş, düşünülmüş. Tıraş konusunda bir büyük adım atıp, yavaş yavaş milleti eskiye dönüş yaptıracağız. Smile
@dikdik_s cok guzel dusunce. Simdiden heyecan basti Big Grin
@PirPorsuk jileti denediyseniz değerlendirme için bir konu açarsanız çok memnun oluruz....
Usta'nın merak edenleri oldukça fazla gibi (ben dahil)
Yarın bir İmpa ziyareti farz oldu bana.
"A Samurai always wears two swords."
(02/11/2018, Saat: 21:56)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Usta'nın merak edenleri oldukça fazla gibi (ben dahil)
Yarın bir İmpa ziyareti farz oldu bana.
Benimki de Pazartesi'ye elime ulaşır umarım. Dayanamadım ısmarladım ben de bakalım.

~SB
ParKer seyahat seti hazır.
Bir tek seyahate çıkması kaldı... Big Grin

75a558378595d9445bae3eda7eb49f44.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
63e7175ec7150dd1c10aa61eca922c8b.jpg
Hepsi birbirinden güzel ürünler.Tüm arkadaşlar iyi günlerde kullansın. Bu başlık adamın ocağına incir ağacı diker.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Yeni urunler tum dostlara hayırlı olsun. Bizim son impadan gelen pakedimiz su sekil degisik oldu.
İmpa mustafa beyin elinde baska bir isten kalma kapalı kutu orjinal windows office cd leri ve 24" cok kaliteli Asus monitorler var. (monitorler webcamli ve hoparlorlu tv olarakta kullanılabilinir). İhtiyacı olan varsa bir sorun bakın derim.
Burak kardesim vasıtasıyla yurtdısından Barbicide soylemistik makine temizligi icin, sagolsun mustafa beye bırakmıs onlarda geldi.
Deox nedir derseniz o ozel ingiltereden siparis pas yok etme jeli. Suruyorsun pası yok eder, su ile durular sonra ne yapmak istiyorsan boya kaplama vs. yaparsın herhangi bir metale.
Arko ne is dersen, kral deermisimm , yok kundura mevzugunda bahsetmistim saddle soap yapma amaclı diye, 1 tane kutunun icine atarmısınız diye rica etmistim Burak kardesimden, soyleyince Mustafa beye, o millete hediye edecektir 1 koli istemistir demis, sukur koliyle gondermeden aradılar kolimi istiyosun degilmi diye Smile
1zfk94w.jpg
Selam Mehmet,
Eski üretim İsveç Gillette nerden temin ettiniz.Eski ve yeni üretim jiletlerden koleksiyon yapıyorum.Nasıl temin ederiz?Güle güle kullan.
(03/11/2018, Saat: 14:56)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: