En Son Ne Aldınız ?
@manuple
Komsum bazen muhabbeti oluyor, eski ustadlarımız neredeler diye, oluyor hobi zevk de bir noktadan sonra sıkabiliyor, baska hobilere gecilebiliniyor. Sanırım motosiklet ve tıras en uzun suren zevk aldıgım hobilerim oldu. İnanın kendim alsamda, sizler alıp kullansanız da seviniyorum, normal el sabunu olup burada paylasılması bile beni heyecanlandırıyor. Dilegim bu hos sohbetler bu zevkli urun ve tıraslar hic bitmesin.

@FearOfATG
Komsum o sizin teveccuhunuz. İnsallah bir gun tanısmak dilegiyle.

@impaticaret
Mustafa Bey, bu Revlon kolonyanın alkol oranı daha dusuk gibi geldi bana bildigimiz diger yerli markalara nazaran, tıras sonrası kullanmak icin cildi yakmadan hafif kokusuyla ve uygun fiyatıyla secenek arayan dostlar icin mutlak denenmesi gereken bir secenek bence dediginiz gibi. Siseyi gorunce sasırmadım degil. Guzel paketlemeniz icinde ayrıca tesekkurler.

Saygılar dostlar.
2wq8ttz.jpg

bu fiyat eder mi bu kremler bilmem ama meraktan denemek için aldım birertane
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Son zamanlarda özel hayatımdaki bazı değişikliklerden dolayı foruma fazla zaman ayıramadım. Bugün bu ataleti yendim ve yeniden aranıza dönüş yapıyorum. Alalı bir kaç hafta oldu aslında ama paylaşmak istedim. Bitmeden önce İmpa'dan alın bence. Yoksa pişman olursunuz. Benim önceki "kavanoz" bitti. Yenisine geçelim. Smile

14kwksl.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
BzY8mg.jpg
Paradigm harika duruyor, iscilik ve polisajı cok guzel. Guzel gunlerde guzel tırasların olsun abi.
Floid sadece tıraş ürünlerinde değil diğer kozmetik ürünlerinde de iddialı. Bu şampuanı çok beğendim. İmpa’da bitmeden almanızı tavsiye ederim. Kokusu Floid Black Aftershave ile aynı.

2a7ze3p.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@AKadir üstad-ı muhterem sağlıkla kullanın .
@dikdik_s üstadım
@Nani Kuş üstadım
Teşekkürler.
Herkes yeni ürünlerini sağlıkla zevkle kullansın.
Caria Mentollü tıraş sabunu çıkarmış. Kuru haliyle kokusu hoş. Bakalım sonuçları nasıl olacak.

Diğerleri lavantali, çamlı vs bakım sabunları.

d58983cc07e8baf7d0dc0121a6e19625.jpg

~SB
@Akadir üstadım yeni ürününüz hayırlı olsun güzel günlerde kullanın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@ckeskin ve @kokopelli komşularım yeni ürünlerinizi güzel günlerde kullanın hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: