En Son Ne Aldınız ?
Evet sap birebir aynı ama ben böyle bir Punktal kafa hiç görmedim. Açık tarak ve slant modelleri var. Belki @KAYHAN bey bu konuya ışık tutabilir. Idea  İlgili başlığa da taşırsanız komşulardan yorumlayanlar çıkacaktır.

(27/09/2018, Saat: 18:53)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum sanki bir yazi varmista silinmis gibi sanki tam emin olamadim.Sap gilettenin birebir sapi mi yoksa reproduksiyon mu ? Punktal makine de rimei gibi mi ?
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(27/09/2018, Saat: 21:56)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet sap birebir aynı ama ben böyle bir Punktal kafa hiç görmedim. Açık tarak ve slant modelleri var. Belki @KAYHAN bey bu konuya ışık tutabilir. Idea  İlgili başlığa da taşırsanız komşulardan yorumlayanlar çıkacaktır.
@starex hocam bende de böyle bir punktal vardı ince sac preslenerek şekillendirilmiş aradım bulamadım hatta bendeki örnekte yanlış hatırlamıyorsam Punktal Turkey  yazıyordu bulduğumda resmini paylaşırım , sanıyorum forumda okumuştum , Almanyadaki Punktal markasının makinalarının bazıları   Türkiyeye getırilmiş bir dönem üretim yapılmış. Punktal 101 diye bilinen bir modelin replıkası olarakda İkon 101 diye bir markanın olduğunu söyleyebilirim.
(27/09/2018, Saat: 19:58)Gentleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey, bu teklifiniz ve nezaketiniz için teşekkür ederim. Hani bazen çok övgüyle anılan bir sabun/krem olur. Alırsınız ama umduğunuzu bulamazsınız. İşte o duruma biraz şakayla karışık "Benim krem sabun çıktı" şeklinde bir gönderme yapmak istedim. Attığım post'a şimdi bakınca sonuna bir gülücük koysam daha iyi olurmuş ama emoji kullanmaya alışkın olmadığımdan aklıma dahi gelmedi. Yazdıklarım size yönelik bir sitem yahut şikayet degil. Yanlış anlaşıldıysam lütfen kusura bakmayın.

Komsum ilgili baslik derken nereyi kast ettin ? Ekonomik tiras aletleri yerine acmistim ama ordan buraya geldi mesajlarim forumda yeniyim hata yaptiysam affola.Videondaki giletteye sap ve kafa dahil benziyor.

(27/09/2018, Saat: 22:39)KAYHAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @starex hocam bende de böyle bir punktal vardı ince sac preslenerek şekillendirilmiş aradım bulamadım hatta bendeki örnekte yanlış hatırlamıyorsam Punktal Turkey  yazıyordu bulduğumda resmini paylaşırım , sanıyorum forumda okumuştum , Almanyadaki Punktal markasının makinalarının bazıları   Türkiyeye getırilmiş bir dönem üretim yapılmış. Punktal 101 diye bilinen bir modelin replıkası olarakda İkon 101 diye bir markanın olduğunu söyleyebilirim.

Kayhan komsum benimkinde de turkey yaziyor ama silinmis.Galiba arkasindada bir yazi var fakat o daha da silinmis.
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=8418&page=4 bu başlığı kast etmiştim. Evet sap aynı da, bendeki kafaya ait alt parçada 3Y tarih kodu ve Made In England yazıyor. Tech tasarımlı Punktal ilgi çekici  Smile

(27/09/2018, Saat: 23:51)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum ilgili baslik derken nereyi kast ettin ? Ekonomik tiras aletleri yerine acmistim ama ordan buraya geldi mesajlarim forumda yeniyim hata yaptiysam affola.Videondaki giletteye sap ve kafa dahil benziyor.
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(27/09/2018, Saat: 19:58)Gentleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey, bu teklifiniz ve nezaketiniz için teşekkür ederim. Hani bazen çok övgüyle anılan bir sabun/krem olur. Alırsınız ama umduğunuzu bulamazsınız. İşte o duruma biraz şakayla karışık "Benim krem sabun çıktı" şeklinde bir gönderme yapmak istedim. Attığım post'a şimdi bakınca sonuna bir gülücük koysam daha iyi olurmuş ama emoji kullanmaya alışkın olmadığımdan aklıma dahi gelmedi. Yazdıklarım size yönelik bir sitem yahut şikayet degil. Yanlış anlaşıldıysam lütfen kusura bakmayın.

Estağfirullah kusur olacak bişey yok.
Mesajları okurken gülen emoji varmış gibi okurum genelde Wink
Anlayışınız için teşekkürler.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
VDbE9n.jpg
Eski delikanlılardan tanıyan bilen var mı bunu acep ? Smile
Yeni urunleri tum komsulara hayırlı olsun.

Son gelen İmpa siparisimiz.
Nesti Danti sabunların kokuları harika, hepsi birbirinden guzel. Hanımların begenecegini garanti ederim.
Ogrenci kardeslerim, ekonomi yapan Arko kullanıcı dostlarım niye haber vermiyorsunuz; Mustafam neredeyse 1lt yakın harika yumusacık kolonyayı 25 liradan veriyorsa, benim vatandasım niye o alkol patlaması 270ml lik Rebul'la kendini yakıyor?

v49hsl.jpg
(02/10/2018, Saat: 14:30)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni urunleri tum komsulara hayırlı olsun.

Nesti Danti sabunların kokuları harika, hepsi birbirinden guzel. Hanımların begenecegini garanti ederim.
Ogrenci kardeslerim, ekonomi yapan Arko kullanıcı dostlarım niye haber vermiyorsunuz; Mustafam neredeyse 1lt yakın harika yumusacık kolonyayı 25 liradan veriyorsa, benim vatandasım niye o alkol patlaması 270ml lik Rebul'la kendini yakıyor?

Öyle güzel anlatım olmuş ki, okur okumaz elimi ekrana uzatıp alasım geldi.

E n v i r o n m e n t a l i s t

(02/10/2018, Saat: 17:31)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öyle güzel anlatım olmuş ki, okur okumaz elimi ekrana uzatıp alasım geldi.
Benim favorim final kısmı Big Grin Günün birinde tanışmak kısmet olur belki Serdar hocamla diye içimden geçiriyorum bazen şayet İzmir yılda birkaç kez yolumun düştüğü yer çünkü. Günlük yaşantısında dobra biri diye düşünüyorum. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
(02/10/2018, Saat: 14:30)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni urunleri tum komsulara hayırlı olsun.

v49hsl.jpg

Hepsini sağlıkla bitirin inşallah Serdar Bey Smile
Valla o Revlon kolonya işini anlamış değilim.
Bunu ithal edeyim Rebul satışım düşer diyordumki, somun ekmek kadar kolonyayı zolayarak sattım Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: