En Son Ne Aldınız ?
@ahraz hocam hayırlı olsun.Güle güle kullan.Bu melezi merak etmiyorda değilim. Big Grin Senin değerlendirmeni bekliyoruz artık.

@Gentleman komşum yeni ürünlerinizi güzel günlerde kullanın.
de te fabula narratur.!
(27/09/2018, Saat: 15:27)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz hocam hayırlı olsun.Güle güle kullan.Bu melezi merak etmiyorda değilim. Big Grin Senin değerlendirmeni bekliyoruz artık.

Teşekkür ederim Ergun Hocam. Bir hafta kullanayım, inceleme yaparım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Punetat,punetal adini okuyamadigim plastik sapli tiras aleti Resimli*

Pazardan donerken derby jiletle beraber 6 tlye aldim, 3 tlye almis oldum yani.

Yarin bir tiras olmayi deneyecegim,jileti duzgun tutuyor gibi, ancak sapi cevirdikce jilet kavis aliyora benziyor.

Simdi resimlere gecelim
Okuyamadim  Big Grin

rhkarr.jpg
28srbq1.jpg
33ji87r.jpg
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Yeni aldığınız ürünlerin hayırlı olsun. @ahraz Abi incelemeyi bekliyoruz. @Rigbie komşum aldığınız ürün @starex Üstadın tıraş dolabı gezintisinde gösterdiği Gillette Tech aletin kopyası. Birebir kopyaladılarsa eğer mild bir alet olması gerekir.
Yine esrarengiz bir tıraş aleti ile karşı karşıyayız. Tahminim 3 parça olması nedeniyle kolaylıkla sap ve kafanın yer değiştirilmiş olması, sap bendeki Gillette Tech aynısı ama kafa Alman Punktal tıraş aletinin kafası. Alt parçanın diğer kısmında bir yazı var mı acaba? Huh Benim bildiğim kadarıyla Punktal aletlerin son derece sert tıraşı var.
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(27/09/2018, Saat: 17:56)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni aldığınız ürünlerin hayırlı olsun. @ahraz Abi incelemeyi bekliyoruz. @Rigbie komşum aldığınız ürün @starex Üstadın tıraş dolabı gezintisinde gösterdiği Gillette Tech aletin kopyası. Birebir kopyaladılarsa eğer mild bir alet olması gerekir.

Komsum videolarinizi severek takip ediyorum,esrarengiz kisminda gulmekten koptum bir an kendimi piyasadaki gizli tiras aletlerini bulaj bir dedektif gibi hissettim Smile

Urunun sapinda hic bir isleme veya belirtme yok.Sap su sekilde

vsdill.jpg
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Komşum sapta değil de Punktal yazan parçanın diğer yüzünde yazı var mı demek istedim. Sap bendeki 70'li yıllarda üretilen Tech modelin sapı o kesin.

(27/09/2018, Saat: 18:14)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum videolarinizi severek takip ediyorum,esrarengiz kisminda gulmekten koptum bir an kendimi piyasadaki gizli tiras aletlerini bulaj bir dedektif gibi hissettim Smile

Urunun sapinda hic bir isleme veya belirtme yok.Sap su sekilde
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(27/09/2018, Saat: 18:25)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sapta değil de Punktal yazan parçanın diğer yüzünde yazı var mı demek istedim. Sap bendeki 70'li yıllarda üretilen Tech modelin sapı o kesin.

Komsum sanki bir yazi varmista silinmis gibi sanki tam emin olamadim.Sap gilettenin birebir sapi mi yoksa reproduksiyon mu ? Punktal makine de rimei gibi mi ?
2yy5h77.jpg
(27/09/2018, Saat: 13:56)Gentleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2e1av79.jpg
2 krem 1 sabun sipariş vermiştim ama 2 sabun 1 krem geldi. Gelenekselciyseniz bazen umduğunuzla bulduğunuz bir olmuyor.

Kusura bakmayınız , aynı birbirine benziyorlar Smile
Hemen düzeltebiliriz isterseniz.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(27/09/2018, Saat: 19:05)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kusura bakmayınız , aynı birbirine benziyorlar Smile
Hemen düzeltebiliriz isterseniz.

Mustafa Bey, bu teklifiniz ve nezaketiniz için teşekkür ederim. Hani bazen çok övgüyle anılan bir sabun/krem olur. Alırsınız ama umduğunuzu bulamazsınız. İşte o duruma biraz şakayla karışık "Benim krem sabun çıktı" şeklinde bir gönderme yapmak istedim. Attığım post'a şimdi bakınca sonuna bir gülücük koysam daha iyi olurmuş ama emoji kullanmaya alışkın olmadığımdan aklıma dahi gelmedi. Yazdıklarım size yönelik bir sitem yahut şikayet degil. Yanlış anlaşıldıysam lütfen kusura bakmayın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: