En Son Ne Aldınız ?
0596838b14bab74ed225dce9dd58675e.jpg
Yeni urunler hayırlı olsun dostlar. Zevkli tıraslarınız olsun.
(22/07/2018, Saat: 13:36)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum sabun yorumunuzu kullandıktan sonra bekliyorum Tayland başlığında sormuştum ne alınabilir diye sizde bunu tavsiye etmiştiniz ama arkadaşım orada kaldığı 1 haftalık sürede sabun tükendiği için alamamıştım şimdi başka arkadaşım gitmeyi düşünüyor bayramdan sonra inşallah o dönem sabun ellerinde bulunur

Yakinda deneyip yorum yaparim komsum, baya dogal icerikli kokusu da pek guzel
Hijyene önem veren elit bey
Romada proraso ürünlerini aşırı ucuz görünce dayanamayıp hepsinden birer ikişer kapmaya çalıştım .

2znz8eg.jpg
Iyi günlerde kullanın komşum. Sıhhatler olsun
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Yeni aldığınız ürünler hayırlı olsun komşular.
(22/07/2018, Saat: 20:25)mertberkegr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Romada proraso ürünlerini aşırı ucuz görünce dayanamayıp hepsinden birer ikişer kapmaya çalıştım .

2znz8eg.jpg

Fiyatlar kaç € idi acaba merak ettim.
Hiç bilmiyorum ki
(23/07/2018, Saat: 00:44)krub Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyatlar kaç € idi acaba merak ettim.

Kase sabunlar 1.37 , tuptekiler 1.70 , pre shave ler 2.75 , aftershaveler de 4 euro ydu . Auchan isimli hipermarkette bu fiyata bulabildim . Eczanelerde ve başka marketlerde hem daha pahalı hem de çeşit bulmak zor .
549abb2369b4968dbb371b9d45202811.jpg

Uzun zamandir slant almayi planliyordum. Son kararimi Merkur 39c den yana kullandim. Yarin sabah ilk defa kullanacagim. Ayrica hediyesinden oturu Noyan beye tesekkur ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
5yGgqA.jpg
Denemelik ilginç gördüklerimi aldım, resimde eksik olan siyah birali sabun var birde

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: