En Son Ne Aldınız ?
(11/07/2018, Saat: 16:51)pundoe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s komsumun tavsiyesiyle aldim, kokusu olaganustu.

Nerden sipariş verdiniz hocam?
(11/07/2018, Saat: 17:30)Bilge_Kagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nerden sipariş verdiniz hocam?

maggard'tan, 2 haftada geldi.
Hijyene önem veren elit bey
@pundoe

Komsum hayırlı olsun, harika bir urun almısın. Guzel tırasların olsun.
Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun...

cf122dbb25751df57b94bd2c1394b96a.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun arkadaşlar. Keyifli tıraşlarınız olsun.
Konusu geçmişken Wright's sabunu banyo sabunu olarak mı kullanıyorsunuz? Ben de bir süre önce İmpa'dan almıştım ve yüzümü temizlemek için kullanıyorum.
d1d144f1295d5f7c4d85578a393a2992.jpg
Razorus.com a teşekkür ederim .
Hakikaten ben farklıyım özelim başkalarıyla mukayese edilmem diyen , kendine has karakteri olan bir fırça.

ffd9f5828a2247a4883d42011cb91f1f.jpg
Bu şeker kutuları için de İmpa ticareti e teşekkürler.
Voskhod rapira beyaz ve platinium u severdim
Zaza ise forumda bir çok arkadaşımızın sevmediği kör gördüğü bir jilet, neden stokladım ? Bu da yukarıdaki fırça gibi kendine has farklı ve özel bir ürün gibi geldi bana , başka hiç bir jilete benzetemedim , kısa günlük sakal tıraşlarında sinekkaydı aramayınca son derece görev adamıdır kendisi, üstelik yakmaz yormaz acıtmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
ve3wnd.jpg
Tabac sabunlar impaya gelmiş. Hiç kullanmadım bu sabunu, çok merak ediyordum.
Kokusuna bayıldım :)
Yeni urunleriniz hayırlı olsun arkadaslar.
@mehmetgonen Komsum jilet konusunda cok haklısınız, keskin degil ama farklı ve ozel karekterli bir jilet.
Su wolly kaw sabunu almak icin dun berlinde unclejonun dukkanina ugradim ayak ustu,adam erken kapatmis.Hayal kirikligiyla dondum
(14/07/2018, Saat: 01:21)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Su wolly kaw sabunu almak icin dun berlinde unclejonun  dukkanina ugradim ayak ustu,adam erken kapatmis.Hayal kirikligiyla dondum

Komşum Almanya'da arkadaşım var.Tras ürünleri olarak neler isteyebilir ve posta yoluyla yollamasini rica ederim.Yardimci olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: