En Son Ne Aldınız ?
Vergisiydi, kuruydu, gumruguydu derken, gun gectikce bizden uzaklasan urunlerden, son kursunları atesleyelim dedik.
Burak kardesime yardımlarından dolayı tesekkur ederim.

2dm84l0.jpg
Phoenix'in yeni yazlik sabunu. Kokusu, cikolata, kahve ve vanilya.
Bana biraz agir geldi.

6iefmh.jpg
Hijyene önem veren elit bey
@pundoe komşum P&B çok güzel sabundur, güle güle kullanın. Kokusu yaza uymadıysa kışlık yaparsınız. Üretildiği yerde direksiyon da terst olunca, bazen oluyor böyle şeyler Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun, iyi günlerde kullanınız sağlık ile...

51026ab494ec07add05d03c6fa44d066.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
volupta'nın kapak dizaynı enteresanmış, kullanırken dikkat etmek gerek Smile @PisPorsuk
yaşam bir zevktir
(03/07/2018, Saat: 17:28)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @pundoe komşum P&B çok güzel sabundur, güle güle kullanın. Kokusu yaza uymadıysa kışlık yaparsınız. Üretildiği yerde direksiyon da terst olunca, bazen oluyor böyle şeyler Smile

Tesekkurler komsum bence tam kis kokusu, herkesin yeni urunleri hayirli olsun.
Hijyene önem veren elit bey
Nivea men deep dimension as losyonu ve yüz temizleme jelini aldım, migrosta gördüm, tıraştan önce yüz temizleme jeli kullanımı benim için bir ilk olacak.
Aldığınız ürümleri güle güle kullanın komşularım.
@F_16 komşumdan satın aldığım Mühle R41 ve yine jest yaparak yanında gönderdiği jilet numuneleri ve tıraş kremi...  Elimde olmadan sürekli müşterisi oldum komşumun yahu...  Smile
161cfvs.jpg
Beyler yeni ürünleriniz hayırlı olsun güzel günlerde kullanın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
6432e382ca4d948de796333b45e49899.jpg
Çin den gelen siparişlerim.Markanın diğer fırçalarına göre biraz daha pahalı olan ve benim çok merak ettiğim fırça.Yaqi 24 mm high mountain silver diye adlandırmış .Temizleyip göreceğiz .
Tıraş aleti başlıkları sırf meraktan siparişe eklendi.Makyaj fırçası tamamen “sus payı” dostlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
de te fabula narratur.!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: