En Son Ne Aldınız ?
Maggard Razors'dan 12 günde geldi, herkese keyifli tıraşlar.

m8ji4g.jpg
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
37 kutu Lord Süper Razor Blades (mavi kutu)
2 adet Arko tıraş kremi
1 adet More For You kase tıraş sabunu
Yeni alınan ciciler güzel hayırlı olsun tüm dostlara.

@razorlazer bugün ben de o sabunu almak için girdim ama stokta gözükmüyordu Big Grin
Ben de gittim tam tersi karakterli bir sabunu sipariş geçtim. Smile
Chiseled Face – Ghost Town Barber
"A Samurai always wears two swords."
(26/06/2018, Saat: 18:48)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni alınan ciciler güzel hayırlı olsun tüm dostlara.

@razorlazer bugün ben de o sabunu almak için girdim ama stokta gözükmüyordu Big Grin

Yaz mevsiminde kullanılan bir ürün olarak bahsediliyor bu sabundan o nedenle stoka girdikten kısa bir süre sonra tükeniyor, Coconut Lime da aynı... Koku olarak yapay, şekerli geldi, TOBS Avocado kremin kokusu çok daha sade ve güzel buna nazaran, tabii koku konusu kişiden kişiye oldukça değişken; umarım sabun performansı iyidir. Sizin Chiseled de tez zamanda gelsin, keyifli tıraşlarınız olsun...
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(26/06/2018, Saat: 19:51)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaz mevsiminde kullanılan bir ürün olarak bahsediliyor bu sabundan o nedenle stoka girdikten kısa bir süre sonra tükeniyor, Coconut Lime da aynı... Koku olarak yapay, şekerli geldi, TOBS Avocado kremin kokusu çok daha sade ve güzel buna nazaran, tabii koku konusu kişiden kişiye oldukça değişken; umarım sabun performansı iyidir. Sizin Chiseled de tez zamanda gelsin, keyifli tıraşlarınız olsun...

Güle güle kullanın Smile (şahsi görüşüm) CF'in kokuları, stirling'in performansı daha iyi. Aklınızda olsun, köpürerken çok su istiyor, su eklerken rahat rahat ekleyin.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(26/06/2018, Saat: 20:57)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın Smile (şahsi görüşüm) CF'in kokuları, stirling'in performansı daha iyi. Aklınızda olsun, köpürerken çok su istiyor, su eklerken rahat rahat ekleyin.

Tavsiyeleriniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim, suyu esirgemeyeceğim o zaman Smile
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
Bitmeyen sabunum geldi yanında el sabunu hediyesi ile birlikte.
Ayrıca türkçe teşekkür ederiz notuda düşmüşler  Big Grin

zMrqvY.jpg
(26/06/2018, Saat: 18:48)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni alınan ciciler güzel hayırlı olsun tüm dostlara.

Komsum Chiseled Face'in Sherlock unu da deneyin, kokusu muhtesem
Hijyene önem veren elit bey
Asylum da olmazsa SE isini birakiyorum
2h4cprq.jpg
Hijyene önem veren elit bey
(28/06/2018, Saat: 17:15)pundoe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum Chiseled Face'in Sherlock unu da deneyin, kokusu muhtesem

Komşum açıkcası CF'nin 3 sabunu arasında kaldım:
1) Pine Tar: İnanılmaz merak ediyorum bunu, çamur gibi bir çam ağacı reçinesi görüntüsü var, ki kendisi de öyle dirty bir sabunmuş. Cesaret edemedim almaya. Big Grin
2) Summer Storm: L&L Grooming'in After The Rain modeli gibi mi acaba diye merak ettiydim?
3) Bir de benim aldığım Ghost Town Barber.

Şimdi sırada Wholly Kaw'dan Pedro Leone veya Man From Mayfair var. Ama gönül ister ki ABD'ye giden bir arkadaş-eş-dost bulup hepsini aynı anda sipariş vermek. Smile

Bu arada atlamışım, Asylum hayırlı olsun. SE aletlere çok uzak olsam da, gayet yakışıklı duruyor.
"A Samurai always wears two swords."

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: