En Son Ne Aldınız ?
Beyler yeni ürünleriniz hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(25/05/2018, Saat: 15:51)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Baya zamandır şık bir stand arıyordum, sonunda kavuştuk... Big Grin
tüüü tüüü maşallah ...

21dac2c18d2f2d8de39b0fef8d1396fe.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Stand harika, fotoğrafta harika, üstündeki aletler daha da harika.. İyi gunlerde kullan

GaRtBnX.....
@PisPorsuk hocam yakın zamanda dilim döndüğünce bir inceleme hazırlamaya çalışıyorum Smile
İmpaticaret e teşekkür ediyorum ürünler çok iyib8ae75d4a9de5cda950ab1a5d6212e64.jpg

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dolar bize vurmadan, ben dolara vurayım dedimSmile
Tesekkurler İmpa.

Z32LLo.jpg
Oh oh yepyeni ürünler çok güzel zamanlarda kullanılsınlar. Dostlarımıza hayırlı olsun.
"A Samurai always wears two swords."
Yeni alınan ürünleriniz hayırlı olsun, güle güle kullanın.
(23/05/2018, Saat: 20:22)volkanerozan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cümleten sıhhatler olsun komşular. Sabunların son kullanım tarihi 12.2020 bu tarihten sonra bozulur mu?  Stok yapcam da. cee94df5a2c8b1c12953e8d22f81dea5.jpg

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sağolsun @volkanerozan komşum bana 3 adet ( jiletlerle birlikte) hediye etti. Cömertliği için teşekkür ediyorum. Ben bir tanesini kolleksiyon amaçlı saklayacağım,diğer 2 tanesini isteyen komşum varsa verebilirim. Tabii İzmir'den olması makül gibi gözüküyor yoksa kargo maliyeti anlamsız olabilir.
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
İzmir den isteyen olursa ben veririm abi. Kullan sen en azından bir tanesini. İzmir buluşmasına vardiyayı ayarlıyabilirsem getiririm.
(27/05/2018, Saat: 00:42)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolsun @volkanerozan komşum bana 3 adet ( jiletlerle birlikte) hediye etti. Cömertliği için teşekkür ediyorum. Ben bir tanesini kolleksiyon amaçlı saklayacağım,diğer 2 tanesini isteyen komşum varsa verebilirim. Tabii İzmir'den olması makül gibi gözüküyor yoksa kargo maliyeti anlamsız olabilir.

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(26/05/2018, Saat: 17:32)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GartBnx üstadda görüyordum, siz nereden aldınız?

http://www.connaughtshaving.com/011829.html
:-)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: