En Son Ne Aldınız ?
Selamlar,
Evet geldi variant...24e9pu0.jpg[img]
Beyler yeni tıraş malzemeleriniz hayırlı olsun güle güle kullanın @kral artur komşum az da olsa kullandıktan sonra bir iki şey yazarsanız memnun olurumSmile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Benim yeniler de geldi. Herkesin yeni urunleri hayirli olsun.
2i6zymb.jpg
Hijyene önem veren elit bey
(06/03/2018, Saat: 15:58)Mavibu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler yeni tıraş malzemeleriniz hayırlı olsun güle güle kullanın @kral artur komşum az da olsa kullandıktan sonra bir iki şey yazarsanız memnun olurumSmile

Teşekkür ederim komşum.
Tabi deneyince yorum yazacağım.
Selamlar...
@pundoe komşum güzel günlerde kullanın scheermonnık benim çok merak ettiğim bir sabun kullandıktan sonra biraz bir şeyler yazarmısınız. Almakla almamak arasındayımSmile

(06/03/2018, Saat: 16:08)Mavibu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @pundoe komşum güzel günlerde kullanın scheermonnık benim çok merak ettiğim bir sabun kullandıktan sonra biraz bir şeyler yazarmısınız. Almakla almamak arasındayımSmile

Cok tesekkur ederim, deneyince yazarim komsum. Koku olarak WSP Black Amber Vanilla'nin birebir aynisi, o biraz hayalkirikligi oldu benim icin, cok guzel bir koku ama cesitliligi artiramadim Smile Kivam olarak baya yumusak, cam macunu kivaminda. Performansina ilk tirasimda bakicam.
fy2812.jpg
Hijyene önem veren elit bey
Bir antikacıdan eski bir ustura bileme taşı (coticule) aldım.

25uijpd.jpg
ve temizledikten sonra :
2nbd66r.jpg
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
Dün Razorus üzerinden aldığım Parker 24C ve jiletlerim (Crystal Super Platinum ve Personna Platinum-Chrome) geldi. Foto çekemedim ancak alet inanılmaz oturaklı ve ağır (93 gr) , Ej DE89 Barley ve Rimei ile iyi bir üçlü takım olacaklar.
Bir de şu kelebek mekanizmalılardan da 1 adet edinmek istiyorum. Onun için de Parker 99R düşünüyorum.
"A Samurai always wears two swords."
Keyifli tıraşlar @denizksk komşum, ben de EjDe89 kullanıyorum,farklı bir his veren bir makine almayı düşünüyorum,.Aklımda Parker 24C de var R41 ile birlikte. Kullandıktan sonra EJ ile kısa bir karşılaştırma yaparsanız sevinirim.
Markette gezerken 1.60 tl ye arko tıraş sabunu buldum kaptım iki tane69846fac8c5c700ffa98c38d0eab08e0.jpg

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: