En Son Ne Aldınız ?
Selamlar,

'Gelir mi gümrükte takılır mı' gergin bekleyişinde mutlu son Smile

2iw554m.jpg
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(04/03/2018, Saat: 16:53)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar,

'Gelir mi gümrükte takılır mı' gergin bekleyişinde mutlu son Smile

Merhaba, güle güle kullanın. Nereden almıştınız ve ne kadar sürede geldi?
HK
hafta sonu İstanbul'a gelince impaya uğradım orak ve fujiyi meraktan aldım yine biterse diye de biraz jilet stokladım...cd547eca68b5d6046941d6fcf3c71fb5.jpg

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(05/03/2018, Saat: 00:49)hasimkara Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, güle güle kullanın. Nereden almıştınız ve ne kadar sürede geldi?

Merhaba, teşekkür ederim. Maggardrazors.com'dan aldım, 12 günde geldi.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
İyiden iyiye hızlandık Big Grin

5DnP9q.jpg

p6Ny4L.jpg
"A Samurai always wears two swords."
QSHAVE Ayarlanabilir Emniyet Jilet Çift Kenar Klasik Erkek Tıraş Agresif için Hafif 1-6 Dosyaları ile Tıraş Makinesi Epilasyon 5 Bıçakları
http://s.aliexpress.com/EnuEFZjY?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)

Qshave Adam Saf Porsuk Saç Tıraş Fırçası 100% Orijinal Jilet Kenar Güvenliği için Düz Klasik Güvenlik Razor 11.5 cm x 5.2 cm
http://s.aliexpress.com/bAryaEJB?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
2iqhlf.jpg
Sapını çok beğenmiştim, Razorusa geleceğini öğrenince beklemiştim, özenli paketleme ve hediyesi ile birlikte geldi.
Sentetik fikrimi değiştirir mi bilmem ama çok sevdim.
@bekvural
Komsum hayırlı olsun, o oraklar fujiler 3er 3er is arkadaslarına hediyeler mi. Zevkli tıraslarınız olsun.

@mertk
Fotoda flas patladıgı icin tam anlasılmıyor ama, sapın kendi durusu daha sade ve guzel, dediginiz gibi cok hos bir sap. Sentetigi bastırıp acın suratınızda korkmayın. Ama oldu hosunuza gitmedi, ileride bir loft degisimi yapılabilinir. Hayırlı olsun zevkli tıraslarınız olsun.

Diger tum arkadaslarada yeni urunleri hayırlı olsun.
Geçen hafta ulaşan siparişimi yoğunluk nedeniyle paylaşma fırsatı yeni bulabildim.
İlgisi, özenli paketlemesi ve hediyesi için de @impaticaret Mustafa Bey'e çok teşekkür ediyorum.
Tüm arkadaşların da yeni ürünleri hayırlı olsun.

lOP0Pg.jpg
@Dikdik_s üstadım teşekkür ederim... arkadaşlara hep ming shi 2000 alıyordum ama ayarsız makina ile de tecrübeleri olsun bi denesinler beğenirlerse kısmen de olsa çeşitli ürün yelpazesiyle impa ticaret e yönlendiririm artık Smile

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: