En Son Ne Aldınız ?
@PisPorsuk üstat hayırlı olsun. Işık altında güzel de poz vermiş namussuz Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(25/02/2018, Saat: 14:29)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

f85d11bf119db3229697558004b76dcd.jpg

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun ne güzel sapı varmış, kehribar gibi. Güle güle kullanSmile
@GartBnx üstada ne kadar teşekkür etsem az benim elimdeki tıraş malzemelerinin %90 ı nı kendisi temin etmiştir ayrıca hergün canım sıkıldığında varlı vakitsiz rahatsızlığıma sabırla cevaplar veren çok değerli bir dost. İyiki tanımışım dediğim ender insanlardan biri Rose of Bulgaria lar hediyeleri için ayrıca teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

(27/02/2018, Saat: 15:07)Mavibu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GartBnx üstada ne kadar teşekkür etsem az benim elimdeki tıraş malzemelerinin %90 ı nı kendisi temin etmiştir ayrıca hergün canım sıkıldığında varlı vakitsiz rahatsızlığıma sabırla cevaplar veren çok değerli bir dost. İyiki tanımışım dediğim ender insanlardan biri Rose of Bulgaria lar hediyeleri için ayrıca teşekkürler

3fbf1c442da121d29d13985fde0628dc.jpg

Bi bana, bi @Mavibu için.... f23ae0ec894123fd83bb8c50754f16bc.jpg

GartBnx.....
@GartBnx ve @Mavibu komşularım,
Güle güle kullanın çok şık ve çok güzellermiş yeni ciciler..Smile

Çok teşekkür ederim Tahir üstat, daha güzelleri sizin olsun. Ben paylaşımı yaparken kargo nun bugün GartBnx e geleceğini bilmiyordum. Üstat, sanki daha dur yeni başlıyoruz demiş

(27/02/2018, Saat: 20:06)Mavibu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkür ederim Tahir üstat, daha güzelleri sizin olsun. Ben paylaşımı yaparken kargo nun bugün GartBnx e geleceğini bilmiyordum. Üstat, sanki daha dur yeni başlıyoruz demiş

Smile Smile Smile Sağolsun @GartBnx komşumuz..

@PisPorsuk ve @MenSup komşularım güzel fırçalarınız hayırlı olsun.
Güle güle kullanın Yorumda bekliyoruzSmile

@onurcakmak üstat @dikdik_s kardeşim, @Arapaho kardaşım, @Tahir ağabey çok çok teşekkür ederim daha güzelleri sizlerin olsun
@GartBnx candır, tuttuğu altın olsun Big Grin
@ardanadam, @GartBnx, @Mavibu komşularım, hayırlı olsun yeni ürünleriniz, iyi günlerde sağlıkla kullanınız
Tebrik ve teşekkür etmeyi unuttuğum komşularım varsa şimdiden özür dilerim Big Grin
Saygılar
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Bahar geliyor, ortalık şenlenmiş, Kobra'lar kanat takmış havada uçuruşuyor Big Grin
Bu da benden gelsin...

c5e5ad0b8ec8c2d4d0bfc1330072ef9d.jpg

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: