En Son Ne Aldınız ?
Kıymetli Dostlar,

İki değerli Komşuma Huzurlarınızda Teşekkür etmek isterim.

Değerli Komşum ve Hemşehrim @dikdik_s DE makinelere karşı olan ön yargımı kırmak adına bana aşağıda resmini gördüğünüz Fatip DE'yi armağan etti. Bu jestinden dolayı kendisine teşekkürlerimi iletirim.

23jk7cz.jpg

ve  bir diğer değerli komşum olan @pilotic komşum  aşağıda görülen jiletleri denemem için bana gönderdi. Bu jestinden dolayı kendisine de teşekkürlerimi iletirim.

2aeo502.jpg
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
@Efrasyab komşum,
Birbirinden güzel hediyelerinizi iyi günlerde kullanın..
Sağolsun @dikdik_s komşumuz, jest ve katkıları ile forumumuzun düzeyini buralara yükseltti..

@Tahir komşum tesekkurler...
@Efrasyab

Komsum tekrar hayırlı olsun. DE makinalara onyargılarınızı belki biraz kırarız. Hassinger sabunda MWF e benzerliginde guzel bir sabunmus, elimden duzine gecmistir ama hala sahsen kullanmak nasip olmadı umarım begenirsiniz. Smile

@Tahir
Aman abi o nasıl soz, bireysel yapılan şeylerin, koca foruma katkısı yuzde 0.001 degildir. Forumda sohbeti, dostlugu, anlayısı, ilgiyi gorebiliyor, forumda bir kalite veya ufak da olsa olumlu seyler goruyorsanız, bu hepimizin katılımıyla el ele kol kola beraber yaptıklarımız sayesindedir. Tum katılım yapanlara siz basta tesekkurler, Saygılar Sevgiler.
@dikdik_s komşum merak ettigim bir sabundu, kullanmak icin doğru zamanı bekleyeceğim...   Fırça  Fırça
Photo 
gillette-fusion-proshield-justice-league...825828.jpg

Gillette Fusion Proshield for BATMAN.

Yaptım yani bunu da. Yanında daha neler aldım neler. Gillette Mach3 Turbo, Gillette Fusion Proglide Power, Dorco Pace 6+, Pace 3, Wilkinson Xtreme 3, Wilkinson Quattro...  Modern dünyadan haberdar olmak adına, kendimi feda ettim. Smile
@kokopelli
Komsum hayırlı olsun. Superman olanı da varmıs asagıda. Yani bu kadar kaba ve ilgisiz mi olur ozel seri diye cıkardıkları urun. İnsan bir logo bir desen bir farklı sey yapar. Modeller arası fark sadece kucuk cerceve renk farkı olmus. Uzucu.

244xzte.jpg
@dikdik_s komşum, evet saplar fazla düz olmuş. Hani Batman kara kuru bir adam da diğerlerini az daha şenlendirebilirlerdi sanki. Sarı PROSHIELD olarak adlandırılıyor. Her taraf kayganlaştırıcı bantlarla donatılmış. Süpermen'in mavişinde bu bantlar COOL diye geçiyor sanırım. Yani esintili bir tat veriyor olabilir.
(07/02/2018, Saat: 14:17)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kokopelli
Komsum hayırlı olsun.  Superman olanı da varmıs asagıda. Yani bu kadar kaba ve ilgisiz mi olur ozel seri diye cıkardıkları urun. İnsan bir logo bir desen bir farklı sey yapar. Modeller arası fark sadece kucuk cerceve renk farkı olmus. Uzucu.

Avangers için mock-up da olsa güzel tasarımlar çıkarmıştı gillette :

30b0caf.jpg

Bizim hobide gördüğüm tek başarılı çapraz pazarlama çalışması bence aşağıdaki. Stoğu biraz zayıflatınca almayı planlıyorum ama o zamana kalmaz muhtemelen :

2zxt6q0.png
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Sayın @Delidumrul ve @GartBnx e teşekkürlerimi sunarım...

6830f8c795c1d68f21e61175d8945fd9.jpg

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: