En Son Ne Aldınız ?
@gökbörü Ürün vernikli hocam. Dolayısıyla suya ve neme karşı dayanıklı olacağını düşünüyorum fakat yine de kullanmadan kesin yorum yapıp yanlış yönlendirmek istemem sizi. Siz söyleyince aklıma geldi, gidip kokladım şimdi. Çok hafif, rahatsız etmeyen dut kurusu kokusu aldım. : )
Merhaba dostlar,
Ulkemiz soguk kıs gunleri gecirirken, askerimiz sert kosullarda ulke mudafası yaparken, ne kadar onemlidir paylasmaya gerek varmı bilinmez, iste sıkıntılı gundemden, bizde efkar dagıtıyoruz bu sekilde arkalarından dualarla.

vo38ec.jpg

Oncelikle @Gartbnx kardesime cok tesekkur ediyorum sagolsun makinalarımızı tedarik etti yanına da bulgaristan kremlerini hediye koymus. Bu kremlerin birini hemen seyehat tıras cantama koyuyorum.

Makinalar windrose un, walbush tasarımlı kafalardan slant makinalar. Ahraz kardesimin slant konusuna da yazdım, ileride hayırlısı ile bir inceleme goruruz caner kardesimden.

Aynamız bugu tutmaz diye yabancı sitelerde arada goruyordum, kullanıcıları tarafından sevilen bir urun. Bakalım geldi yurt dısından deneyecez varmı gerceklik payı diye.

Kucuk kutu Dovo nun strop bakım yagı.

Buyuk kutu son zamanda forumumuzda da degerli komsum tarafından incelemesi yapılan Obsessive Soap Perfectionist OSP diye gecen sabunun Neroli modeli. Kokusu kuvvetli, boyle dedelerin sabunu gibi eskimsi bir kokusu var. Tıras olurken kokusu degisirmi ne olur bilmiyorum, ama sabun olarak tahminimden daha sert doku da cıktı, veya Tabula Rasa nın yumusaklıgından dan sonra bana hepsi sert sabun kıvamında gelmeye basladı. Denemedim daha bugun geldi, ileride dener incelemeye bir iki sey eklenti yaparız hayırlısı ile, bu aralar hasta oldugum icin tıras isine ara verdim, zaturre baslangıcı olmusuz, yıkanır yıkanmaz sarılıp kat kat giyiniyorum. Tırası da ozledim daha iyi oldu, insan elindekini kaybetmeden degerini anlayamıyormus. Ah tıras olmak sen ne degerli sey misin modundayımSmile
@dikdik_s üstadım Allah yardımcıları olsun askerlerimizin.

Sizede geçmiş olsun Rabbim şifa versin.

Yorumunuzda fotoğraf var ben mi göremedim?

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@dikdik_s Üstat geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.
@dikdik_s üstat hayırlı olsun güle güle kullanın. Çok geçmiş olsun dikkat edin bende geçen ay 10 günden fazla yattım zatürreden.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@berzax ve @przpe komşularım güle kullanın hayırlı olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@mavibu teşekkür ederim komşum.

HTC U11 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@Mavibu Çok teşekkürler hocam. : )
@dikdik_s komşum geçmiş olsun
Cok sagolun dostlar. Saygılar.
(22/01/2018, Saat: 19:53)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

e0256c0c3f5fd14f97b0e856f83875c7.jpg

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın... :-)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: