En Son Ne Aldınız ?
Filarmonica 13

Eli yüzü biraz pasaklı ama, altın çamura düşmekle kıymetini yitirmez.

2h656di.jpg
@pilotic komşum güle güle kullanın. Nerelerde buluyorsunuz bu cevherleri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Teşekkürler @Deaken. Hepimizin bildiği yerli/yabancı internet satış platformalarından alıyorum. Yalnız mantıklı birşeyler denk getirebilmek bayağı bir zaman alıyor.

Yerli sitelerdeki satıcıların bir çoğu paslı, namlusu kırık saçma sapan usturalara dahi kaşıkçı elması muamelesi yaptıklarından %95'i satamıyor aylarca duruyor ilan orda. Orta halli bir Zaza usturaya 2000 lira isteyenini bile gördüm. Yabancı sitelerde de bütün satıcılar Türkiye'ye gönderim yapmıyor ve yapanlar da fahiş kargo talep edebiliyor, bu da açıkartırmada elimi zayıflatıyor. Bir de güncel kurları hesaba katarsa işler iyice zorlaşıyor. Ama yine de tek tük denk geliyor. Sık sık takip etmek lazım. Özellikle istediğiniz bir marka/model varsa buna ayıracağınız bütçe ile birlikte söyleyin isterseniz denk geldikçe linklerini size de gönderirim.
(23/01/2018, Saat: 14:59)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler @Deaken. Hepimizin bildiği yerli/yabancı internet satış platformalarından alıyorum. Yalnız mantıklı birşeyler denk getirebilmek bayağı bir zaman alıyor.

Yerli sitelerdeki satıcıların bir çoğu paslı, namlusu kırık saçma sapan usturalara dahi kaşıkçı elması muamelesi yaptıklarından %95'i satamıyor aylarca duruyor ilan orda. Orta halli bir Zaza usturaya 2000 lira isteyenini bile gördüm. Yabancı sitelerde de bütün satıcılar Türkiye'ye gönderim yapmıyor ve yapanlar da fahiş kargo talep edebiliyor, bu da açıkartırmada elimi zayıflatıyor. Bir de güncel kurları hesaba katarsa işler iyice zorlaşıyor. Ama yine de tek tük denk geliyor. Sık sık takip etmek lazım. Özellikle istediğiniz bir marka/model varsa buna ayıracağınız bütçe ile birlikte söyleyin isterseniz denk geldikçe linklerini size de gönderirim.

Açıklama için teşekkürler üstat. İstediğim bir model olarak yok sadece ikinci el bulunanları beğendiğim ve merak ettiğim için sordum. Ben genelde instagram üzerinden mezatları takip ediyorum. Mesela Dovo ustura aldım 25 tl ye. İlginiz içinde teşekkür ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Domuza devam. Ayağının tozuyla, break-in çalışmalarına başladık.

5285368ef361100e13907eff00d836f3.jpg

HTC U11 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ahşap sabun kabını Aliexpress'ten, kalanların hepsini ise Impa Ticaret'ten aldım.

dylxfr.jpg

2dlw6mr.jpg

jkx3if.jpg
(24/01/2018, Saat: 19:09)przpe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ahşap sabun kabını Aliexpress'ten, kalanların hepsini ise Impa Ticaret'ten aldım.

hocam benim de gözüme kestirdiğim bir ürün. nasıl acaba biraz bilgi verebilir misiniz?

edit: kap Smile
@przpe hayırlı olsun komşum. tıraş kabınız güzelmiş...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@gökbörü Hocam ürün daha yarım saat önce elime ulaştı. Dolayısıyla kullanma fırsatım olmadı henüz, zaten içine koyacak sabunum da yok. : )) Olur da bir ara gözüme kestirdiğim bir refill sabun alırsam, ilk iş izlenimlerimi paylaşacağım. : )

@bekvural Teşekkürler komşum. : )
(24/01/2018, Saat: 19:16)przpe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @gökbörü  Hocam ürün daha yarım saat önce elime ulaştı. Dolayısıyla kullanma fırsatım olmadı henüz, zaten içine koyacak sabunum da yok. : )) Olur da bir ara gözüme kestirdiğim bir refill sabun alırsam, ilk iş izlenimlerimi paylaşacağım. : )

@bekvural Teşekkürler komşum. : )

iyi olur hocam, kullanınca ürün vernikli midir, su emiyor mu, kendine has bir kokusu var mı gibi konularda yorum yaparsanız memnun olurum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: