En Son Ne Aldınız ?
@CMO05 üstadım sağ olsun kullanmayı istediğim Mühle R41 almıştım hediyelerde göndermiş. gilette platinum u hiç denememiştim. 9f4854b76d1339a6583659fb7fbcff62.jpg

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Pl5045.jpg
4b469c110dc68aa3e83fa2b65290f428.jpg
@CMO05 üstada huzurunuzda ben de teşekkür ederim. Aldığımız ürünlerin yanında gönderdiği hediyelerden ziyade forum içi alışverişte yazdığı makul fiyatlarla tüm ürünlerini çok hızlı bir şekilde satarak daha önce 2.el satışları ile ilgili forumda tartışılan fiyat ayarlaması konusunda da örnek teşkil eden bir davranış sergilemiştir.Bu bile başlıbaşına teşekkür konusudur.
Sağolsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
de te fabula narratur.!
@marek hayırlı olsun üstad iyi günlerde kullanın. @CMO05 in ilanı konusunda da katılıyorum. Fakat o konuda da ürünlerin bir anda buhar olması sorunu çıkıyor.

Dışarıda birini beklerken telefondan foruma bakıyordum vakit geçirmek için. O sırada görmüştüm o ilanı, gözüme de bir iki şey kestirdim eve gidince bakarım detaylıca diyordum ki buhar olmuş hepsi. Kısmet değilmiş Smile. Yeni sahiplerine hayırlı olsun.
@pilotic teşekkür ederim komşum.Umarım tüm ilanlar bu havada olur ve sizde keyifli bir alışveriş yaparsınız. Smile
de te fabula narratur.!
Ben de bir başka komşumuzdan birşey aldım dün. Yarın kargodan alınca paylaşırım Smile.
@pilotic üstadım hayırlı olsun şimdiden Smile

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Efendim ben teşekkürler ederim.
Forum evvelemirde dost kazanmak için.
Üstadlarımızdan gördüğümüz buydu.
Sıhhat, afiyetler dilerim Allahtan herkes için.
Saygılarımla.
Mustafa.
Smile
Yeni ürünlerinizi keyifle kullanın arkadaşlar.
1zy7i3d.jpg

Mühle R41

Elimdeki bir attardan alıp kullanmaya cesaret edemediğim Rapid tıraş aletini ufak bir modifikasyonla tıraş olacak kadar uysallaştırdıktan sonra(yine de hala fazlasıyla saldırgan), eli yüzü düzgün bir saldırgan alet denemek istiyordum. Forumdan denk geldi ve @Mert_ den aldım. İlanda aletin kondüsyonu %95 yazıyordu ama, yıkanınca rahatça çıkacak ufak sabun lekeleri haricinde, yenisinden ayırt edilebilir bir tarafı yok. Kutusuyla kitapçıklarıyla yeni gibi göndermiş. Yanına bir de ufak bir hediye eklemiş incelik göstermiş. Kendisine burdan teşekkür ederim.

Yolda bir kaç birşey daha var. Onlardan sonra tıraş aleti/ustura yatırımına uzunca bir süre ara vermeyi düşünüyorum. Aklımda slantlar kaldı ama artık onlar da biraz beklesin. Eskisi, yenisi, orijinali, çin malı derken 10 tane alet oldu. Hatta belki geçti.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: