En Son Ne Aldınız ?
@ahraz hocam zaten bir tırstım cekici alime alınca Big Grin

@przpe şuan sizi fırçalara fısıldayan adam gibi gördüm Big Grin
Bir millet, zenginliğiyle değil, ahlak değeriyle ölçülür.
@Aliço Yılanı bile deliğinden çıkaran tatlı dil, domuza neler yaptırmaz efendim. : )
@przpe saygıyla eğilip şapkamı çıkarıyorum banada öğretinizBig Grin
@Aliço Forumda benden çok daha bilgili ve tecrübeli arkadaşlarımız, abilerimiz varken bana pek laf düşmez bu konuda efendim. : )
(15/01/2018, Saat: 20:53)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 8a1c3532da3cb7eeb897e1fd234b5565.jpg

Yardley el sabunlarını merak ediyordum, yanında da biraz polsilver aldım.

Yardleyin sitesinde kakaolu sabunu tıraş sabunu olarak da kullanabilirsiniz yazıyor (ağam bizimle eğlenir mi Smile 7fb2497abed5466f52891aad40c50ab7.jpg

Yardley kakaolu sabun elleri çatlatıyor ve kızarıklık yapıyor. Evdekiler de denedi aynı sonuç. Ellere bunu yapan yüze ne yapar. Yüz için hiç denememek lazım. Yaseminlisi ellerde çatlatma yapmıyor. Sanırım kakaolu içeriğinde bir problem var
Clubman Pinaud
Gillette 7 Oclock Super Stainless
1Haslinger Sage mýdlo
Merkur 37c
1Mühle Aloe Vera soap

Basarabildiysem tapatalk dan artmaya calistim kargo Smile bunlarda dun gelenler.

92fcb644b99dd2d32b90d8f44e03dffe.jpg

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
(17/01/2018, Saat: 01:06)Aliço Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @przpe komşum söyleyeceğim belki abest gelebilir fakat pişman değilim yaptıklarımdan Big Grin bende de 830 mevcut, kıvama sokmak için ben 1 ay boyunca zımparaya haftada bir sürttüm yumuşak dairesel haraketlerle (gereksiz kıllar kendini zımparada bırakıyor) ardından çekiçle uçlarını dövdüm sonra sabunda köpürttüm tabi ilk başta tek seferlik oturdum iki saat boyunca fırça içindeki kalın alakasız kılları cımbızla çektim, şuan fırçam on numara beş yıldız uçları çatallaştı yüzde ne çizme ne batma adeta sevgi gösterisinde bulunuyor, hunharca davrandım farkındayım ama iki sıkı dost böyle olunuyormuş fırçaylaBig Grin

Okurken ben bir fena oldum. Hani havluya sürtmek sık başvurulan bir yöntem. Keza arada halıya sürten de çıkıyor o da tamam. Lakin zımpara ve çekici okurken kendimden geçtim. Smile Yapmayın yazıktır fırçaya. Sert sabun ve havlu yeter de artar. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@cihankeskin hocam acımadım fırçaya sen mi sertsin benmi diyerek yola çıktım Big Grin valla ne yalan diyim çokta guzel oldu ipeksi bir dokunuşu var fırçanın, bundan sonra ki fırça seçimim porsuk olacak onada ayni islemi yapacakmıyım kesinlikle hayırBig Grin
fem78z.jpg
@Mert_ komşuna tekrar tesekkurler
yeni geldi artık kime hediye gider bilmiyorum Smile22b428ffec664e36e2d331b9fb1a2ea6.jpg

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: