En Son Ne Aldınız ?
Daha guzelleri sizlerin olsun dostlar.
Herkese teşekkürler.Daha güzelleri sizlerin olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
bc4406cfd11b38b8ba4f0519f99d6fb9.jpg

Neden yaptığımı bilmiyorum.Mıknatıs gibi çekti beni.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
2hgrdj4.jpg
295alio.jpg
16gk70x.jpg
Satın aldığım satıcı 1950-60 yıllarına ait olduğunu söyledi.Üzerinde numara yazmıyor doğrumudur?
o6MnNR.jpg
(08/12/2017, Saat: 14:30)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: o6MnNR.jpg

Vay vay vay @izbe başkanım yakıyor makine maşallah Big Grin Big Grin Big Grin bir Güle güle kullan.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
@ahraz iyi günlerde kullanın diyeceğim ama çok anlamlı olmayacak. Kitaplıkta biblo gibi dursun daha güzel Smile.

@KASSAM alet çok güzel görünüyor. İyi günlerde kullanın. Aldığınız alet, İngiltere üretimi, alüminyum saplı, dikdörtgen delikli Gillette Tech. 1960'lardan.

Birebir modeli çıkartamadım. Üst plakada logonun kazıma şeklinde yer aldığı modeller 1960'larda başlıyor. Öncesinde asit ile yakılmış modeller mevcut. Yine bu alüminyum sap da 1960'larda üretilen modellerden itibaren piyasaya çıkmış. Fakat Hem koruma barı dikdörtgen delikli, hem bu sapla, hem de üst plakasında baklavalı logo kazınmış vaziyette bir modeli bayağı bir aradım ama bulamadım. Düşük bir ihtimal üst plaka veya koruma barı veya sap değiştirilmiş olabilir. Daha yüksek ihtimalle ise olduğu gibi duruyordur. Çünkü bu model zamanında Gillette'in dünyanın bir çok yerinde (Amerika, İngiltere, Almanya, Fransa, Kanada, Arjantin) ürettiği bir model. Bakaliti de var, altın kaplaması da değişik değişik sapları da. Kondüsyonu çok iyi görünüyor. Tekrar iyi günlerde kullanın.

@izbe iyi tıraşlar olsun.

2udx0rr.jpg
pilotic Teşekkürler komşum.Bende internetten baya araştırdım birebir modelini bulamadım.
Alet 33 gr galiba hiç kullanılmamış.
@KASSAM @izbe Hayırlı olsun.İkisi de güzel aletler.Kobra aklımızda olan bir alet uzun zamandır,umut ediyorum ki yakın zaman zarfında sadece aklımda kalmaz.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
@izbe komşum sağlıkla kullanın. Yanılmıyorsam cobra Yeni sürüm olanı aldınız . Çene kısmındaki vida sabitmi yoksa amartisör gibi içe girip çıkıyormu bir Bilgi alabilirmiyim ?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: