En Son Ne Aldınız ?
(02/12/2017, Saat: 00:09)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @pundoe
Baba balmından getirip satılıga koysana yawww. Smile

Yapayim komsum, bu l'erbolario nun balmini degil mi?
Hijyene önem veren elit bey
@izbe üstadım sağlıkla kullanın.

(01/12/2017, Saat: 13:39)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cin den bronz Yintal
rJkOp7.jpg
@izbe üstadım güle güle kullanın. Benim de dikkatimi çeken bir üründü bu alet, ilk alan siz oldunuz sanırım, bi inceleme bekliyoruz Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Bugün impa ticaretten aldıklarım.
Özellikle cella sabunu denemek için sabırsızlanıyorum Smile

29mvklt.jpg
a1r0b4.jpg
Thater 4292/2 faux horn.
Haydi geçmiş olsun banaaa, üçüncü fırçayıda aldım Wink Oysaki dükkâna girip kolonya alıp çıkacaktım. Selam edeyim kendisine @impaticaret Mehmet amca kanıma girdi Smile  Daha sabunlarda varda foto yok. Şîmdilik istediğim fırçayı buldum sanki, Fs finest ten yoğun onun gibi yayılmıyor yüzde, Soc tan da çok daha omurgalı hissettim ben ve batıcılık yok. 21 mm knot çapı var ama diğer iki fırçadan eksik kalır bir yanıda yok köpük yapma konusunda. Forumu epey kurcaladım bu fırçayla alakalı bir yazı bulamadım. Biraz kullanayımda çömez işi, ben gibi yeni dostların işine yarayabilecek birşeyler yazabilirim inşAllah. Haydi hayırlı tıraşlarınız olsun komşular...
(03/12/2017, Saat: 12:59)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Thater 4292/2 faux horn.
Haydi geçmiş olsun banaaa, üçüncü fırçayıda aldım Wink Oysaki dükkâna girip kolonya alıp çıkacaktım. Selam edeyim kendisine @impaticaret Mehmet amca kanıma girdi Smile  Daha sabunlarda varda foto yok. Şîmdilik istediğim fırçayı buldum sanki, Fs finest ten yoğun onun gibi yayılmıyor yüzde, Soc tan da çok daha omurgalı hissettim ben ve batıcılık yok. 21 mm knot çapı var ama diğer iki fırçadan eksik kalır bir yanıda yok köpük yapma konusunda. Forumu epey kurcaladım bu fırçayla alakalı bir yazı bulamadım. Biraz kullanayımda çömez işi, ben gibi yeni dostların işine yarayabilecek birşeyler yazabilirim inşAllah. Haydi hayırlı tıraşlarınız olsun komşular...

Sentetiğe dönmeseydim tek fırçam olurdu
Harika seçim üstad
Güle güle kullanın
Smile
@CMO05
Sağolun komşum daha güzelleri sizin olsun, zaten yorumlara bakarak bu markanın fırçalarına bakarken birden almış bulundum, pişman değilim Wink ve üç tıraştır çok sevdim vermiş olduğu hissiyatı.
Thater cok ozel fırcalardır. İlk aldıgımda sahsen vay bee olmustum, hala da en degerlisimdir hissiyat olarak. Faux horn da guzelmis, benimde ileride kendime hayal ve istek listemde bir cocobolo handle thater var.

Cok guzel bir fırca aldınız, zevkli tıraslarınız olsun.
Biri thater deyince @inceptum üstad gelir aklıma hep
Al theterini keyfine bak demişti yıllar önce
Daha Türkiyeye gelmeden arayışa girmiştim
İki tane kaldı elimde ama sentetik yaparsa thater,
Hiç düşünmem.
Smile
0GJE1B.jpg
@dikdik_s Serdar ağabey bu da pek bir tatlıymış Maşallah Maşallah, adı bile ayrı güzel Cocobolo Wink Ama o alttaki metal haddinden fazla ağırlık veriyor fırçaya ve bir süre sonra bıktırıyor. Bendeki Fs den biliyorum. Sağ kolum Cristian Bale in Batman' deki hali, sol kolum Makinist' teki hali olmuştu bıraktım fırçayı Big Grin
@CMO05 komşum bende forumdan "Thater fırçaların kralı" diye okumuştum kimin yazdığını hatırlayamadım ama, çok etkisinde kalmıştım Wink
Yalnız bunun reçine sapı Fs nin sapı kadar parlamıyor, nedendir acep veya parlatmanın yolu nedir yardımcı olabilirseniz sevinirim komşularım..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: