En Son Ne Aldınız ?
@ahraz @dikdik_s teşekkürler. PTFE alınacak anlaşıldı.

AS losyon/kolonya gibisinden birşeyler yapıyorum. Yapıyorum derken, straht'ın yöntemle yatırdım etil alkole bekliyorum. Onlar için cadı fındığı alacaktım geçen gün unuttum. Bana bir İmpa yolu daha göründü anlaşılan.
ca67c675115810f79f124d3b489a2934.jpg

Jilet stokları iyice tamamlandı. İmpa

Bu arada bugün yurt dışı siteden As alırken bu jiletin 1 kutusunun 1.5 euro olduğunu gördüm. İmpa fiyatları çok iyi valla (3 TL)
20 kutu (100 adet)55 TL
Impa fiyatları iyi de ülkede döviz fiyatları pek iyi değil Smile. Kafamda ertelediğim bir kaç şey var Mustafa Bey fiyat listesini güncellemesin diye bekliyorum ama dövizin bu haliyle beklenenden kaçış yok.
(23/11/2017, Saat: 19:40)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jilet stokları iyice tamamlandı. İmpa

Bu arada bugün yurt dışı siteden As alırken bu jiletin 1 kutusunun 1.5 euro olduğunu gördüm. İmpa fiyatları çok iyi valla (3 TL)
20 kutu (100 adet)55 TL

@Dragon üstadım, ben sadece Polsilver kullanabiliyorum, en beğendiğim ve hatta tek geçtiğim jilet benim. Aslında yedekte bir kartela var ama sanırım bir iki kartela daha tedarik etmem gerek benim de. İmpa stoklarını merak ediyordum iyi oldu o açıdan bu mesajınız Smile.
Arkadaslar bunca zaman beraber cesitli sabunlar, cesitli makinaları denedik. Hos sohbetler ettik.
Ama an itibari ile tırasta climax noktama erismis durumdayim. Hos sohbete herzaman varım ama tıras ustune artık ustune ekleyebilecegim gidecegim yer kalmadı. Son alımımla jubilemi yapıyorum.
Takarım telefonuma olurum tırasımı. Saglıcakla kalın...deermisimm Smile

wb9iiv.jpg
wr1deq.jpg
(24/11/2017, Saat: 13:43)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar bunca zaman beraber cesitli sabunlar, cesitli makinaları denedik. Hos sohbetler ettik.
Ama an itibari ile tırasta climax noktama erismis durumdayim. Hos sohbete herzaman varım ama tıras ustune artık ustune ekleyebilecegim gidecegim yer kalmadı. Son alımımla jubilemi yapıyorum.
Takarım telefonuma olurum tırasımı. Saglıcakla kalın...deermisimm Smile

İlk verdiğim tepki aslana verilen tepkinin aynısı abi Smile
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(24/11/2017, Saat: 13:43)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar bunca zaman beraber cesitli sabunlar, cesitli makinaları denedik. Hos sohbetler ettik.
Takarım telefonuma olurum tırasımı. Saglıcakla kalın...deermisimm

Çift simkart desteği var mı üstad? Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Hd Lnb takılırsa değil hotbird, astra uydusunu bile çeker diye tahmin ediyorum Big Grin
vJlknD.jpg
(24/11/2017, Saat: 20:24)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: .

Güle güle kullanın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: