En Son Ne Aldınız ?
@mimaras komşum güzel günlerde ,keyifle kullanın.
de te fabula narratur.!
(21/11/2017, Saat: 15:06)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mimaras komşum güzel günlerde ,keyifle kullanın.

Teşekkür ederim komşum Smile
e3ba7f97e10daeeb9b9b192653c48e63.jpg

Tıraş Aynası - İkea Frack

Banyo dolabının aynası geride kaldığı için biraz karanlıktı ve bu aynanın bir tarafı büyüteçli(x2.5) olduğu ve istediğim şekilde yakınlaştığı için(akordeonlu)bu aynayı alıp banyo dolabının kapağına sabitledim. Tıraş için çok güzel oldu.

İkea Frack Ayna - 30 TL
Link: https://m.ikea.com.tr/urun-katalogu/bany...gL6IvD_BwE
(21/11/2017, Saat: 22:40)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş Aynası - İkea Frack

Banyo dolabının aynası geride kaldığı için biraz karanlıktı ve bu aynanın bir tarafı büyüteçli(x2.5) olduğu ve istediğim şekilde yakınlaştığı için(akordeonlu)bu aynayı alıp banyo dolabının kapağına sabitledim. Tıraş için çok güzel oldu.

İkea Frack Ayna - 30 TL
Link: https://m.ikea.com.tr/urun-katalogu/bany...gL6IvD_BwE

Komşum o aynanın büyüteçli tarafı ile tıraş olurken dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Normal gözün farketmeyeceği sakal diplerini görüp burası hiç tıraş olmamış diyerek hunharca girişip kıpkırmızı suratla çıkmışlığım var aman dikkat
(21/11/2017, Saat: 23:56)Kerkenez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum o aynanın büyüteçli tarafı ile tıraş olurken dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Normal gözün farketmeyeceği sakal diplerini görüp burası hiç tıraş olmamış diyerek hunharca girişip kıpkırmızı suratla çıkmışlığım var aman dikkat

Valla komşum iyi ki uyardınız Henüz denemedim ama dediğiniz doğru. Gerçekten dipleri fazlaymış gibi gösterebilir. İnsanda aaa kalmış burası isteği uyandırıp 3. Perdeye sevk edebilir. Teşekkürler
Bir süredir SE alet bakınıyordum. Bu denk geldi.

Radio 1912

vx8ao.jpg
@pilotic
Bir Gem adayı daha geldi aramıza. Hosgeldin bro. İmpadan ptfe jiletlerinden al en uygunu onlar. Cildini gerdirerek kısa cekisier yapıyorsun, spatula ile boya kazar gibi. Ustura gibidir hafif cekme yapar arada ama cok zevklidir. Tutulman begenmen dilegiyle.
@dikdik_s ben de tam bunu nasıl şey edecez diye soracaktım. Teşekkür ederim bilgiler için. Yanındaki iki tane jilet kullanılmamış ama pas lekeleri var. Kesici uçta pas lekeleri yoksa bunları kullansam olmaz mı? Olursa bir ön hazırlığı falan var mıdır bu jiletlerin? Hazır bugün Çin'den ustura kayışım da geldi macunu ile birlikte. Belki onunla falan bir hal yoluna koymak gerekir mi bu jiletleri ?
(22/11/2017, Saat: 23:49)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s ben de tam bunu nasıl şey edecez diye soracaktım. Teşekkür ederim bilgiler için. Yanındaki iki tane jilet kullanılmamış ama pas lekeleri var. Kesici uçta pas lekeleri yoksa bunları kullansam olmaz mı? Olursa bir ön hazırlığı falan var mıdır bu jiletlerin? Hazır bugün Çin'den ustura kayışım da geldi macunu ile birlikte. Belki onunla falan bir hal yoluna koymak gerekir mi bu jiletleri ?

Güle güle kullanın Hocam.Güzel makina.
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Hocam o jiletleri bence anı olarak sakla. İmpadan ptfe al rahat edersin. Kullanım oncesi ve sonrası bu jiletler stroplanmayı sever aynı ustura gibi. 5-10 kere gibi fazla abartmadan, ama hand strop ama kayıs ile strop yaparsan faydası olur.
Gem de aynı ustura gibi cildi gererek kısa cekisler yapıyorsun. Tutus acısı DE lerden biraz farklıdır, zaten kafası kendinden egik oldugu icin sapı daha yere bakıcak sekilde duz tutuyorsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: