En Son Ne Aldınız ?
(17/11/2017, Saat: 23:32)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz üstadım
Sağlıkla kullanın. Smile

Tekrar çok teşekkür ederim abi.Kargo firmalarının özensizliğine inat enfes kargolama yapmışsınız,sağolun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(17/11/2017, Saat: 23:03)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz
Kardesim hayırlı olsun, Benim hicbir katkım yok, el altından gizliden senin adresi vermek haricinde. Kadir abimin ve devrim abimin ince dusunceleri. Guzel tırasların olsun kardesim.

El altından adresimi mi dağıtıyorsun abi? Ben de diyorum kargocular neden beni arıyor ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(17/11/2017, Saat: 23:55)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunlar Kent'in artık üretmediği modeller. Vintage sayılır... Knotlar değişecek, çok çok kötü knotları var ama zaten alırken bunu biliyordum ..

Saplar plissonu andırıyor dimi @Nani Kuş  ....  --->>> @AKadir    :-)

Vur demedim
lbpp1p.jpg
@AKadir üstad-ı muhterem sağlıkla kullanın .
Roccalar hayırlı olsun dostlar.
@AKadir üstat güzel günler de kullanınız.

Tapatalk kullanarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
@Nani Kuş üstadım Smile
@dikdik_s üstadım
@DeaKeN üstadım
Çok teşekkür ederim.
Jilet sample pack gondermistim birkac kisiye, gerisin geri sample pack geldi o bicim. Okuyunca cok guldum.
25gwleu.jpg

Yanında da cok hos bir koleksiyon cantası ustura için olabilir yada baska amacla kullanılabilir cok şık bir organize canta.
zusirs.jpg

Huzurunda guzel hediyeleri ve icten notları icin @F_16 komsuma cok tesekkur ederim.
Bir arkadaşım için Derby Premium ve Perma-Sharp alacaktım. Ankara'da Derby'i bulamayınca Impa'ya uğradım (dijital ortamda tabii kiSmile). Uğramışken, koleksiyona koymak için paketi açılmamış bir kaç jilet, alıp memnun kaldığım elimde bulunsun dediğim birkaç jilet, bir de merak ettiğim bir kaç jilet vardı...

Bir kaç ay önce yeni katılan bir arkadaşın yolladığı fotoğraftaki jiletleri sayıp birşeyler yazmıştım. Bu ay kendim için satın aldığım jilet sayısı 800 ün üzerinde. Daha bir kaç birşey daha var almamak için kendimi zor tuttuğum. Bunlarla kaç kere tıraş olunur hesaplarına falan girmek istemiyorum. Allah ıslat etsin...

2i6m985.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: