En Son Ne Aldınız ?
(15/09/2017, Saat: 21:22)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @starex komşum hayırlı olsun.Asılın küreklere...!! Big Grin  Big Grin

Sağol komşum. Kürek mahkumu oldum nerdeyse  Big Grin  Big Grin

(15/09/2017, Saat: 21:28)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın komşum. Uzun süre sandalcısınız anlaşılan

Tapatalk kullanarak gönderildi

Tşk komşum. Bütün sonbahar ve kış saldalcıyım.  Smile

Islak ağaç kokusu bana doğanın saflığını ve temizliğini anımsatıyor. Bu dünyada hiçbir koku bana bu hissi vermiyor. O yüzden çoğu beğenmese de sanadl ağacı kokusundan vaz geçemiyorum. Rolleyes

(15/09/2017, Saat: 22:17)tam35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi tıraşlar sandal iyi seçim kokusunu sevmeyen çok olsada bende sevenlerdenim .Kışa girmeden hazırlık güzel olmuş.

Size de iyi tıraşlar. Kış hazırlığı tamam.  Big Grin  Sonbaharda kremi, beyaz Ankara günlerinde sabunu kullanmayı düşünüyorum.

Şehir hastanesine yol açmak için bir gecede kesilen, 30 sene önce ODTÜ de öğrencilerin elleriyle diktikleri 3000 ağacın anısına ... Sad
21didu8.jpg
72f9d8a7fc67a97bf8802afca49e50e1.jpg

Slant Night

Test driving sponsored by DicDic The Supermod Love u bro!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
31d52db6883f5aa7afc7bc4abaf9c282.jpg

Ben de @dikdik_s üstadın etkisiyle 39c bulamayınca, @impaticaret Mustafa Beyi dinleyip x3 kafa aldım. Yakınlık ve konfor olarak bugüne kadar hiç yaşamadığım bir deneyim. Forumda bulamam endişesi ile Shavenation'dan da SE matte sap siparişi geçtim hemen.
@Ahraz Caner Kardeşim keyifli tıraşların olsun Smile sağolsun @dikdik_s üstadımıza.. hepsi birbirinden şık..

(18/09/2017, Saat: 16:02)gr00v3r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 31d52db6883f5aa7afc7bc4abaf9c282.jpg

Ben de @dikdik_s üstadın etkisiyle 39c bulamayınca, @impaticaret Mustafa Beyi dinleyip x3 kafa aldım. Yakınlık ve konfor olarak bugüne kadar hiç yaşamadığım bir deneyim. Forumda bulamam endişesi ile Shavenation'dan da SE matte sap siparişi geçtim hemen.

Henüz kullanma fırsatım olmadı Hocam.Umarım siz memnun kalırsınız,kullandıktan Sonra yorum yaparım.Güle güle kullanın,keyifli tıraşlarınız olsun.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
(18/09/2017, Saat: 16:02)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ahraz Caner Kardeşim keyifli tıraşların olsun Smile sağolsun @dikdik_s üstadımıza.. hepsi birbirinden şık..

Canım abim,çok teşekkür ederim.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Alıntı:Test driving sponsored by DicDic The Supermod Love u bro!

@ahraz hocam merhaba.Bu ara senin gibi slant kafalara merak saldım.Bu çeşitlilikten sonra en sağlıklı değerlendirmeyi senden bekliyoruz. Rolleyes
de te fabula narratur.!
(18/09/2017, Saat: 16:27)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz hocam merhaba.Bu ara senin gibi slant kafalara merak saldım.Bu çeşitlilikten sonra en sağlıklı değerlendirmeyi senden bekliyoruz. Rolleyes

Elbette Hocam,en kısa zamanda.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
@ahraz
Çok teşekkürler, sizin kadar şanslı değilim deneme açısından ama çok memnunum slant cihazımdan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: