En Son Ne Aldınız ?
Güle güle kullanın çok güzelmiş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(28/08/2017, Saat: 21:41)Mavibu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın çok güzelmiş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sağolun komşum teşekkür ederim.Daha güzelleri sizin olsun.
de te fabula narratur.!
Marek komsum hayırlı olsun.

Arada sentetikler icin genel kısa not duseyim.
Kısın cok sıcak suya koymayın, sentetikler formunu kaybeder ortası yanlara dogru acılır.
Dogal kıl gibi su emmediginden fırcanın icinde su bırakın, sabununuzu oyle kopurtun, gerektigi kadar perde aralarında fırca ucunu suya batırıp ıslatın.
Kopurtme performansı sasırtır, kıllar cok ince oldugundan sert yumusak sabun demeden cok guzel kopuk yapar.
@marek komşum, hayırlı olsun. Umarım memnun kalırsınız. Kargo ücreti ödediniz mi?
@dikdik_s Serdar hocam teşekkür ederim.Sentetik fırça hiç kullanmadım .Biraz da meraktan aldım diyeyim .Bilgiler için teşekkür ederim.Kullanım şeklini ben de bilmiyordum.
de te fabula narratur.!
@FurkanErdem komşum teşekkür ederim.Kısıtlı fırça bilgi ve deneyimimle kullanıp yorumlamaya çalışacağım.Kargo ücreti ödedim maalesef.hem de 5 usd Huh
Fakat bu fırçadan sonra bir de silvertip sipariş ettim onda 8 usd gibi bir indirim aldım. Wink
de te fabula narratur.!
Güzel indirim kapmışsınız @marek komşum Smile

Sentetik fırçayı almadan önce keşke haber verseydiniz. Satıcıya mesaj atar kargo ücreti olmadan gönderim yapmasını sağlardım.

Silvertip fırçanız gelince yorumlarınızı bekliyorum Wink
Hayırlı olsun @marek komşum güzel günlerde kullanın. Ben de bu yaqi marka sentetik fırçalardan birini beğeniyorum. Almayı da düşünüyordum ancak ürün 10 dolar, kargo 5 dolar olunca kargoya o kadar para vermek istemediğimden vazgeçtim.
(29/08/2017, Saat: 15:59)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun @marek komşum güzel günlerde kullanın. Ben de bu yaqi marka sentetik fırçalardan birini beğeniyorum. Almayı da düşünüyordum ancak ürün 10 dolar, kargo 5 dolar olunca kargoya o kadar para vermek istemediğimden vazgeçtim.

@Oguzhan53 kardeşim merhaba.Biraz fiyat takip etmeni tavsiye ederim .Bir de 2 veya daha fazla alımlarda kargo düşüyor.Sen almasan bile başka bir komşumuzla alım yaparsan kargo bayağı düşer.
de te fabula narratur.!
Ben en son 148 tl den razorus sitesinden Mühle R41 aldım. İyiki de almışım Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: