En Son Ne Aldınız ?
(06/07/2017, Saat: 15:38)joseph83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun üstadım.Kutunun malzemesi plastik midir?

Plastik. Bütün TOBS krem kutularındaki gibi.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@cihankeskin komşum iyi günlerde keyifle kullan Smile TOBS krem bu şeklini ilk defa gördüm kokusu nasıl acaba ?

(06/07/2017, Saat: 23:24)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin komşum iyi günlerde keyifle kullan Smile TOBS krem bu şeklini ilk defa gördüm kokusu nasıl acaba ?

Bu yeni hocam. Hafif bir parfüm kokusu var. Tam olarak şuan tarif edemiyorum. Koku gerçekten de çok hafif.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Tobs Platinum dediklerine gore,
Tıras Esnasında: Hafif narenciye / çiçek / beyaz armut iceren guzel bir koku.
Tıras sonrası: Cok hafif amberimsi, nemlendirmesi diger bazı tobslardan daha basarılı vs.
2d012xj.jpg
mrcny9.jpg
Bugüne kadar ki yaptığım yurt dışı alışverişlerimde elime ulaşması en uzun süren siparişim.
Bileyletip çelik usturayla tıraşa başlayacağım inşallah.
@KASSAM komşum sağlıkla kullanın .
(07/07/2017, Saat: 23:37)KASSAM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2d012xj.jpg
mrcny9.jpg
Bugüne kadar ki yaptığım yurt dışı alışverişlerimde elime ulaşması en uzun süren siparişim.

Usturanız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın...
(07/07/2017, Saat: 23:37)KASSAM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2d012xj.jpg
mrcny9.jpg

Hayırlı olsun komşu , güle güle kullan .
(07/07/2017, Saat: 23:38)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KASSAM komşum sağlıkla kullanın .

(07/07/2017, Saat: 23:42)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Usturanız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın...

(07/07/2017, Saat: 23:46)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komşu , güle güle kullan .

Teşekkürler.
Wink 
Jaguar_236_Firca.jpg
Satıcı Fima : Nebioğlu Kozmetik Ümraniye/İst.
Fiyatı : 6.TL (Yalnız Altı.TL) Kdv dahil

Jaguar_236_Firca_Stand.jpg
Daha önce aldığım Vigshaving 26mm Finest Porsuk fırçanın standi, Jaguar236'ya tam uydu. Bir taşla iki kuş vurmuş olduk.  Smile  

Jaguar236_Isana_Men_Vigshaving26_Finest.jpg
Almak isteyen arkadaşlara fikir vermesi açısından ve görsel yanıltıcı olduğundan Jaguar 236 yı diğer fırçalarımla çektim. İlk baştaki fırça, forum da çok kullanılan Vigshaving 26mm Finest Porsuk fırçadır.

Herkese bol köpüklü, sıhhatli tıraşlar dilerim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: