En Son Ne Aldınız ?
(22/06/2017, Saat: 15:25)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3qjkZ4.jpg

Fırçam geldi. Razorus Noyan Bey'e de ilgisi ve gönderdiği hediye için teşekkür ederim. Tıraş öncesi ürün hiç kullanmamıştım çok çok iyi oldu benim için.
Güzel günlerde kullanın komşum iyi seçim olmuş...
(22/06/2017, Saat: 15:30)SumNauta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu zarif ve güzel fırça için değerli tavsiyesi ve yönlendirmesinden dolayı @Tahir Bey'e çok teşekkür ederim

@impaticaret Mustafa kardeşime de hızlı tedariği ve her zamanki özeni için çok teşekkür ederim

62318e2ef211a1589c2761fd3849d5f6.jpg

efee90e6ada7e32ca12924f8d0ad001e.jpg

Gayet güzel ve zarif fırçalar.Güzel günlerde kullanın.
Selamlar...

Bu güzel sabunlara dair değerli tavsiyeleri ve bilgilendirmeleri için @Nani Kuş ve @Gartbnx üstadlara çok teşekkür ederim...Elime ulaşmasındaki değerli yardımlarından dolayı @Gartbnx e ayrıca teşekkür ederim

1927b73368e39f8c481d19403fb4bfd5.jpg

Bu güzel fırça için değerli yönlendirmesi ve elime ulaşması için değerli katkılarından dolayı @Gartbnx üstada çok teşekkür ederim

2db21958a49a361a89eea503265b9323.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
(22/06/2017, Saat: 16:40)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel günlerde kullanın komşum iyi seçim olmuş...

Teşekkür ederim komşum
@SumNauta komşum çok şık bir fırça. İnsan gerçekten suya sokmaya kıyamaz. Güzel günlerde kullanın.
@SumNauta
@Oguzhan53

Babalar hayırlı olsun harika urunler. Oguzhan cok guzel fırca aldın. Kullandıkca begenicegini dusunuyorum.

Sefik abi, bi arkadas soylemis, krallara layık urunler olmus. Ama o sabunlar bir omur zor biter. Sen daha sabun bakma kendini frenle baba, yazık olur bozulur digerleri sonra.
Teşekkür ederim @marek @kral arthur @umutatakul Sağolun

(22/06/2017, Saat: 17:23)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @SumNauta
@Oguzhan53

Babalar hayırlı olsun harika urunler. Oguzhan cok guzel fırca aldın. Kullandıkca begenicegini dusunuyorum.

Sefik abi, bi arkadas soylemis, krallara layık urunler olmus. Ama o sabunlar bir omur zor biter. Sen daha sabun bakma kendini frenle baba, yazık olur bozulur digerleri sonra.

Teşekkür ederim Serdar'cığım, sağolasın.

Ya bu MdC'leri bitiremeyiz çok ileride damat kullanır artık diye espri yapıyorduk ama benim plan değişti . Sadece MdC ve Panna Crema'ya abanıp, kullanılmamaktan bozulan diğer sabunları damata bırakayım ileride

(22/06/2017, Saat: 17:23)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @SumNauta
@Oguzhan53

Eyvallah abi sağolasın. Floid tavsiyen gayet memnun etmişti. Bunun da edeceğine eminim
@SumNauta üstad MdC'leri satın gitsin

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Acta est fabula, plaudite.
@SumNauta Şefik ağabey sağlıkla kullan . SV 30mm nin ihtişamı karşısında ne MdC kalır nede MdC ler damada kalır

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: