En Son Ne Aldınız ?
@ArdıçKatranı
Komsum isteyerek veya istemeterek harika bir renk uyumu olmus. Hayırlı olsun guzel urunler.
(07/06/2017, Saat: 10:32)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ArdıçKatranı
Komsum isteyerek veya istemeterek harika bir renk uyumu olmus. Hayırlı olsun guzel urunler.

İstemeyerek olmuş üstad, planlı değildi Smile Teşekkürler...
(07/06/2017, Saat: 09:53)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2zhjjp1.jpg

Kargo hızı ve hediyesi için @impaticaret ‘e içten teşekkürler

Hayırlı olsun hocam. Bu jileti kullanınca ufak da olsa hakkında bir şeyler yazabilir misimiz acaba? Forumda pek bilgi olan bir jilet değil
(07/06/2017, Saat: 01:06)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 473 ml. cadı fındığı. Diğer boylarına göre oldukça hesaplı.

f0cj11.jpg

@msakalli Nacizane belirtmek istedim, gayet iyi bir seçim yapmışsınız.

Cadı Fındığı çok dayanıklıdır, raf ömrü şeklinde bir şey de yok.
Kapağı açıldıktan sonra ise, her kullanış sonrası ağzını sıkıca kapatıp, direkt güneş ışığına, ısıya maruz kalmayacak şekilde sakladığınızda çok çok uzun yıllar kullanılır.

Taa yüzlerce yıl önce Amerikan Kızılderilileri tarafından faydası anlaşılmış, yüz ve vücuttaki yaraları tedavi etmek için ve bir çok farklı amaçla kullanılmış olan Cadı Fındığı, sonrasında da İngiliz ve Amerikan Tıraş ortamlarının vazgeçilmezi olmuş son 250 yılda. Etkisini ispatlamış bir doğal ürün olarak hala doğal ürünler kullanmak isteyen tıraş meraklılarının gözdesidir Amerika ve İngiltere'de.

Kimya sanayinin gelişmesiyle birlikte her yeri kaplayan yapay tıraş kozmetikleri tahtını biraz sarstıysa da, son yıllarda yüzlerce yıldır kendini ispatlamış bu ürüne ilgi tekrar artmakta. Amerika'da iklim koşullarının elverdiği yerlerde kimi çiftçi aileleri bu işin tarımını yapıyorlar alanlarını büyüterek.

Bu arada sadece Tıraşla ilgili bir ürün olmamış. Yüz ve vücuttaki küçük yaraların tedavisi, etkili cilt bakımı, cildin rahatlaması, pişik tedavisi, güneş yanıkları, cilt temizliği, tonik etkisiyle toparlayıcı bir etki yapması için günün her saati kullanılan doğal bir üründür de. Yüzlerce yıl boyunca da böyleydi. Etkisi ispatlandığı için prestijli bu doğal ürün Amerikan hükümetinin FDA kuruluşu tarafından da reçete gerektirmeyen tedavi edici içerikli bitkisel madde şeklinde tasdiklenmiş.

Keyifle kullanmanızı dilerim.

Sent from my iPad using Tapatalk
(07/06/2017, Saat: 10:55)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun hocam. Bu jileti kullanınca ufak da olsa hakkında bir şeyler yazabilir misimiz acaba? Forumda pek bilgi olan bir jilet değil

Tabii ki komşum, bir sonraki tıraşta deneyip sonucu paylaşırım.
(07/06/2017, Saat: 11:28)SumNauta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakalli     Nacizane belirtmek istedim, gayet iyi bir seçim yapmışsınız.

Kapağı açıldıktan sonra ise, her kullanış sonrası ağzını sıkıca kapatıp, direkt güneş ışığına, ısıya maruz kalmayacak şekilde sakladığınızda çok çok uzun yıllar kullanılır.

Taa yüzlerce yıl önce Amerikan Kızılderilileri tarafından faydası anlaşılmış, yüz ve vücuttaki yaraları tedavi etmek için ve bir çok farklı amaçla kullanılmış olan Cadı Fındığı, sonrasında da İngiliz ve Amerikan Tıraş ortamlarının vazgeçilmezi olmuş son 250 yılda. Etkisini ispatlamış bir doğal ürün olarak hala doğal ürünler kullanmak isteyen tıraş meraklılarının gözdesidir Amerika ve İngiltere'de.

Kimya sanayinin gelişmesiyle birlikte her yeri kaplayan yapay tıraş kozmetikleri tahtını biraz sarstıysa da, son yıllarda yüzlerce yıldır kendini ispatlamış bu ürüne ilgi tekrar artmakta. Amerika'da iklim koşullarının elverdiği yerlerde kimi çiftçi aileleri bu işin tarımını yapıyorlar alanlarını büyüterek.

Bu arada sadece Tıraşla ilgili bir ürün olmamış. Yüz ve vücuttaki küçük yaraların tedavisi, etkili cilt bakımı, cildin rahatlaması, pişik tedavisi, güneş yanıkları, cilt temizliği,  tonik etkisiyle toparlayıcı bir etki yapması için günün her saati kullanılan doğal bir üründür de. Yüzlerce yıl boyunca da böyleydi. Etkisi ispatlandığı için prestijli bu doğal ürün Amerikan hükümetinin FDA kuruluşu tarafından da reçete gerektirmeyen tedavi edici içerikli bitkisel madde şeklinde tasdiklenmiş.

İncelemeye gerek kalmadı Rolleyes Big Grin
(07/06/2017, Saat: 03:12)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beklemedeyiz hocam Smile

Bugün denedim. Merak etmeyin hocam, koku hemen uçup gidiyor.

(07/06/2017, Saat: 11:28)SumNauta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakalli Nacizane belirtmek istedim, gayet iyi bir seçim yapmışsınız.

Bu arada sadece Tıraşla ilgili bir ürün olmamış. Yüz ve vücuttaki küçük yaraların tedavisi, etkili cilt bakımı, cildin rahatlaması, pişik tedavisi, güneş yanıkları, cilt temizliği, tonik etkisiyle toparlayıcı bir etki yapması için günün her saati kullanılan doğal bir üründür de. Yüzlerce yıl boyunca da böyleydi. Etkisi ispatlandığı için prestijli bu doğal ürün Amerikan hükümetinin FDA kuruluşu tarafından da reçete gerektirmeyen tedavi edici içerikli bitkisel madde şeklinde tasdiklenmiş.

Çok teşekkür ederim. Gerçekten başarılı bir ürün. Bilgilendirme için ayrıca sağ olun, süpersiniz.
@msakalli teşekkür ederim hocam. Kokunun kalıcı olmaması güzel
Bu büyük boy cadı fındığından ben de almıştım. Amazonda 3 dolar fiyatını gördükten sonra elim gitmez olmuştu. Kokusu kötü. Hatta bazı yurtdışı değerlendirmelerde sidik gibi kokuyor diye yazmışlar ama koku hemen gidiyor. Çok az alkol var içinde galiba %14 gibiydi. Çok uzun süre kullanmadım ama ciddi etkisini görmedim.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Bu güzel hediye icin @Tahir abime teşekkür ediyorum. Eşek sütünden yapılan bu sabunu çok merak ediyordum. Kokusunu çok beğendim, hemen yarın sabah deneyeceğim..

f286fa5fd61c9035b5bf0c0b9cd8446a.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: