En Son Ne Aldınız ?
(07/06/2017, Saat: 01:06)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 473 ml. cadı fındığı. Diğer boylarına göre oldukça hesaplı.

f0cj11.jpg

Hayırlı olsun. Bu aralar forumda sıkça adı geçen bir ürün. 112 yıl önce yazılmış bir kitapta dahi bahsi geçiyor. Merakımı çekmekte ama bir süre kendimi tutmam gerek bakalım hayırlısı Smile
(07/06/2017, Saat: 01:29)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun. Bu aralar forumda sıkça adı geçen bir ürün. 112 yıl önce yazılmış bir kitapta dahi bahsi geçiyor. Merakımı çekmekte ama bir süre kendimi tutmam gerek bakalım hayırlısı Smile

Tavsiye ederim . Benim cildim çok çabuk alıştı . Oldukça başarılı bir ürün .
Bir inceleme mi yapsam acaba Smile
(07/06/2017, Saat: 01:33)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tavsiye ederim . Benim cildim çok çabuk alıştı . Oldukça başarılı bir ürün .
Bir inceleme mi yaosam ne Smile

Yakın bir zamanda denerim muhtemelen fazla tutamam kendimi Smile

İnceleme lafı ağızdan çıktı abi bekleriz artık, çok faydası dokunur eminim Smile
(07/06/2017, Saat: 01:35)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yakın bir zamanda denerim muhtemelen fazla tutamam kendimi Smile

İnceleme lafı ağızdan çıktı abi bekleriz artık, çok faydası dokunur eminim Smile

Eyvallah Wink

Unutmadan almayı düşünen olursa beğenmezsem diye seyahat boyu almayın . Beğeneceksiniz Wink
24zxa14.jpg
(07/06/2017, Saat: 01:24)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seyahat boy epey küçük olurdu . Peki koku nasıl ?

Kokuyu tarif edemiyorum ama çekici olmadığını söyleyebilirim.

(07/06/2017, Saat: 01:29)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun. Bu aralar forumda sıkça adı geçen bir ürün. 112 yıl önce yazılmış bir kitapta dahi bahsi geçiyor. Merakımı çekmekte ama bir süre kendimi tutmam gerek bakalım hayırlısı Smile

Teşekkürler.
Defalarca kokladım. Sanki bir çeşit alkol kokusu gibi, bir şeye benzeteceğim ama gülmeyin, sanki Adana boğma incir rakısı gibi Big Grin
(07/06/2017, Saat: 02:51)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Defalarca kokladım. Sanki bir çeşit alkol kokusu gibi, bir şeye benzeteceğim ama gülmeyin, sanki Adana boğma incir rakısı gibi  Big Grin

Kokusu kalıcı mı peki? Yanlış hatırlamıyorsam Serjames üstat kokusunun yüze sürüldüğü gibi uçup gittiğini söylemişti.
(07/06/2017, Saat: 03:02)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kokusu kalıcı mı peki? Yanlış hatırlamıyorsam Serjames üstat kokusunun yüze sürüldüğü gibi uçup gittiğini söylemişti.

Serjames üstadın yorumunu okumuştum. Ben henüz denemedim ürünü. Bugün gündüz ulaştı bana. Kullanınca yazarım.
Beklemedeyiz hocam Smile
2zhjjp1.jpg

Kargo hızı ve hediyesi için @impaticaret ‘e içten teşekkürler

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: