En Son Ne Aldınız ?
Anlaşmalı kargo olmadığı sürece fiyatlar malesef böyle oluyor. Güle güle kullanın hocam gayet güzel görünüyor. Ben de içime sinen güzel bir köpürtme tası bulamadım gitti bakalım hayırlısı
(02/06/2017, Saat: 15:40)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Scuttle gönderimlerinde kargoda çıkan yüksek ücret sorunu çözüldümü arkadaşlar??
(02/06/2017, Saat: 18:58)tyrant1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 19 tl kargo ücreti tuttu, boyut ve ağırlığına bakılırsa normal gibi. Geçen  bi evrak gönderimi için bile 14 tl ödemiştim..
(02/06/2017, Saat: 19:54)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anlaşmalı kargo olmadığı sürece fiyatlar malesef böyle oluyor. Güle güle kullanın hocam gayet güzel görünüyor. Ben de içime sinen güzel bir köpürtme tası bulamadım gitti bakalım hayırlısı

@marek komşum sanırım eski organizasyondaki kargo ücretlerinden bahsediyor. Ben 3 yıl önce kargo için 49 TL ödemiştim. Başka bir arkadaş 19 TL ödemişti. Değişik ücretler vardı. O zaman UPS a bakalım falan dedi ama sonra ses çıkmadı.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(01/06/2017, Saat: 13:09)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kıl döken Paladin PK-47 ye Romera knot.
ZEgXW0.jpg

Kadir abiii, oyle yeni knot fotosu kabul etmiyoruz. Suratta kullanılmıs, canı cıkmıs yeter abi darmadagan ettin beni diyen, cicek gibi acılmıs knot halini gormek istiyoruz.
@AKadir üstadım hayırlı olsun yenilenmiş fırçanız.

Paladin ile iletişime geçtiniz mi hiç bu konuda?
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@dikdik_s 2  kullanımda dağılır dayanamaz Bana. Smile

@onurcakmak üstadım ikinci el olarak almıştım forum içinden. Dökmesi durmadı.
İlk alıcı Ben olmayınca sonuç alma ihtimali zayıf ve keyif aldığım bir konuda imalatçıyla uğraşıp kendimi germeye de gerek yok diye düşündüm.
Bir ara GartBnx üstadım knot değisiminde yardımcı olmak icin gayret sarfetti olmadı. Bu yeni knotu da onun sayesinde aldım. Bence Paladin in orjinal knotundan daha iyi çıktı.
(03/06/2017, Saat: 00:30)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s 2  kullanımda dağılır dayanamaz Bana. Smile

@onurcakmak üstadım ikinci el olarak almıştım forum içinden. Dökmesi durmadı.
İlk alıcı Ben olmayınca sonuç alma ihtimali zayıf ve keyif aldığım bir konuda imalatçıyla uğraşıp kendimi germeye de gerek yok diye düşündüm.
Bir ara GartBnx üstadım knot değisiminde yardımcı olmak icin gayret sarfetti olmadı. Bu yeni knotu da onun sayesinde aldım. Bence Paladin in orjinal knotundan daha iyi çıktı.

Abi verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. GartBnx üstad firmayla iletişime geçti ve sonu alamadı diye anlıyorum buradan. Firmanın yaklaşımı konusunda önemli bir bilgi bu.

Romera düğümü beğenirsiniz umarım. O firma da öyle ahım şahım bir firma değil, hatta vasatın altı denebilir. Bazı problem yaşayanların yorumlarını okuyunca şahsen ben sinirlenmiştim. Ama bu problem yaşayanlar sap işçiliği ile ilgiliydi. Düğüm konusunda ben şahsen kötü yorum okumadım.

Güle güle kullanın üstadım.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(03/06/2017, Saat: 00:35)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. GartBnx üstad firmayla iletişime geçti ve sonu alamadı diye anlıyorum buradan. Firmanın yaklaşımı konusunda önemli bir bilgi bu.

Romera düğümü beğenirsiniz umarım. O firma da öyle ahım şahım bir firma değil, hatta vasatın altı denebilir. Bazı problem yaşayanların yorumlarını okuyunca şahsen ben sinirlenmiştim. Ama bu problem yaşayanlar sap işçiliği ile ilgiliydi. Düğüm konusunda ben şahsen kötü yorum okumadım.

Güle güle kullanın üstadım.

Kontlardan romeradan saplar delidumruldan diyelim aranızı yapıp sinirinizi alalım üstat
(03/06/2017, Saat: 00:35)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Romera düğümü beğenirsiniz umarım. O firma da öyle ahım şahım bir firma değil, hatta vasatın altı denebilir. Bazı problem yaşayanların yorumlarını okuyunca şahsen ben sinirlenmiştim. Ama bu problem yaşayanlar sap işçiliği ile ilgiliydi. Düğüm konusunda ben şahsen kötü yorum okumadım.

@onurcakmak üstadım
Kötü şans kötü alım.
İyi dileklerinize teşekkürler.
f183d3ec4cb3b543412ed8b23427c9fa.jpg

Boy sırası

İyi paketlemesi ve kargosu için Mustafa Bey'e teşekkürler.
@rating

Bu sampuan varmıydı sitede, ben gormedim. Gerci mint falan diyor, ruzgar estiriyor saclarda ben pek sevmiyorum ama kaliteli bir urune benziyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: