Eski fircalar
Ne demek arkadaslar,

Her konuya yazabilirsiniz sıkıntı yok dostlar, benzer yakın konular var forumda bu tarz, bazısı nedensiz olarak daha cok cevap ve cozume yonelik yorum almıs o yuzden dediydim. Hic sorun yok.
(18/01/2019, Saat: 20:05)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne demek arkadaslar,

Her konuya yazabilirsiniz sıkıntı yok dostlar, benzer yakın konular var forumda bu tarz, bazısı nedensiz olarak daha cok cevap ve cozume yonelik yorum almıs o yuzden dediydim. Hic sorun yok.
Konuya hakim sizlersiniz. İmkan varsa böyle yakın konular birleştirilse? Daha derli toplu bir forum adına.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(18/01/2019, Saat: 20:08)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuya hakim sizlersiniz. İmkan varsa böyle yakın konular birleştirilse? Daha derli toplu bir forum adına.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Kardesim konuları birlestirdigimizde, sistem yorumları sadece tarih/saat sırasına gore diziyor. Bir konudaki yorum, oteki konudaki cevaben verilmis yorumun arasına giriyor, karman curman bir sey cıkıyor.(en azından ben boyle biliyorum)
Bazen yakın tarihli yorumları daha dogru/aktif konularına tasiyoruz ama 2 eski konudaki yorumları birlestirmek karısıklık yaratıyor. Butunluk bozuluyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mata Trademark isimli tiras bicagi ve eski tiras bicagi bulmak Rigbie 3 2,744 30/09/2019, Saat: 22:14
Son Yorum: Rigbie
  Gillette eski jiletli traş makinası burakergun 4 3,160 09/08/2019, Saat: 16:19
Son Yorum: kral arthur
  Fırçalar Neden kıl döker? jegal 6 3,436 12/01/2019, Saat: 01:46
Son Yorum: FearOfATG
  Eski Berberler linguist 1 4,662 09/08/2012, Saat: 11:38
Son Yorum: ohtararan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: