Euro 2016 Futbol Şampiyonası
Olumsuz olmadığını biliyorum @KuzeyTurk hocam ancak bana doğru gelmiyor. Sessizlik daha doğru olur kanımca.
İlk yarı finalist Polonyayı penaltı atışları sonucunda yenen Portekiz oldu. İşin ilginç yanı, sadece 90 dakikalar baz alındığında Portekiz buraya kadar hiç galibiyet almadan geldi.
Portekiz 90 dakikalarda galip gelemeyerek bu alanda rekora koşuyor
(01/07/2016, Saat: 01:50)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olumsuz olmadığını biliyorum @KuzeyTurk hocam ancak bana doğru gelmiyor. Sessizlik daha doğru olur kanımca.

Bunlar kültürel farklar hocam. Önemli olan her zaman niyettir. Bizimkilerin konfetilerle köprü açılışı yapmasının hiç bir kültürde yeri yok o ayrı.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(01/07/2016, Saat: 09:21)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunlar kültürel farklar hocam. Önemli olan her zaman niyettir. Bizimkilerin konfetilerle köprü açılışı yapmasının hiç bir kültürde yeri yok o ayrı.

Doğru söylüyorsunuz kültürel fark, bunu biliyorum ama bana yanlış geliyor işte.
Bize gelince, bizde kültürün K'si kalmadı, her şey yozlaştırıldı zaten. Hocam ne olur konuşturmayın beni şimdi, söyleyecek çok şey var ama bunlar DE makineleri ve jiletleri suç aleti olarak gösterip paralelci diye içeri alırlar sonra.
(01/07/2016, Saat: 09:21)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunlar kültürel farklar hocam. Önemli olan her zaman niyettir. Bizimkilerin konfetilerle köprü açılışı yapmasının hiç bir kültürde yeri yok o ayrı.

+1

Sent from my iPhone using Tapatalk
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Akşam Galler - Belçika çeyrek final maçı var. Belçika favori görünüyor ama futbol bu, bakalım ne olacak?
Galler - Belçika çeyrek finali keyifliydi, güzel maç oldu. Belçika favori gösteriliyordu ama Galler yarı finale çıktı. Şu Galler'e bakın ki, yaşı müsait olanlar hatırlar, çok seneler evvel Galler ile eleme maçlarında genelde aynı gruba düşerdik. Tam dişimize göre bir takımdı. Şimdi ise onlar nerede biz nerede...
Belçika defansı kötü oynadı.
Bugün Almanya - İtalya çeyrek final maçı var. Sonucunu en çok merak ettiğim maçlardan biri ancak yolda olacağım için maalesef izleyemeyeceğim Sad

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  15 Mayıs 2019 --- 22 Euro Gümrük Muafiyeti kaldırıldı izbe 53 22,607 06/08/2019, Saat: 21:57
Son Yorum: batmanforever

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: