Simpsons Lavender & Vetivert Tıraş Kremi
Merhabalar, Bugün sizlere ara ara kullandığım bir kremden bahsedeceğim. Ürünle ilgili yaptığım yorumlar tamamen şahsıma ait olup her ne kadar sürçü lisan ettimse affola.

Sunum: Ürün, 125ml. metal kasede karşımıza çıkıyor. Küçük şık bir kutuda sunulmuş.

aE36bQ.jpg

İçerik: Arka kapak fotoğrafında yer almaktadır.

kvBlPD.jpg

Köpük&Kıvam: Suyu seven bir sabun suyu yavaş yavaş artırdığınızda dolgun kıvamlı bir köpük elde ediyorsunuz. Ürün; kıvam olarak biraz koyu yapıda el kremi kıvamına yakın diyebilirim.

QMB99y.jpg

r9M773.jpg

Yastıklama&Kayganlık: Yastıklaması orta üstü diyebilirim, köpük kıvamını ayarladıktan sonra ciltte jileti hissettirmiyor. Kayganlığında herhangi bir sorun yok

Nemlendirme: Nemlendirmesi de yeterli düzeyde, kullandığım kremlerden musgo real classic ve TOBS avocado’nun nemlendirmesi kadar olmasa da yeterli bir nemlendirme sağlıyor

Koku: En zor kısmı en sona bıraktım anlatması biraz zor tabi, Kokusunu herkes beğenmeyebilir. İçeriğindeki vetiver (kabe samanı) hemen hiç hissedilmiyor baskın tema lavanta ama bildiğimiz berrak lavanta kokusu değil, lavanta vetiverle birleşince kendine has bir koku oluşturmuş, ben ilk başlarda yadırgamıştım kokuyu ama kullandıkça kokuya alışmaya başladım. Kullandığım ürünlerden Speick kase sabunu andırır bir kokusu var o kadar keskin değil ama biraz daha buruk biri koku. Tıraştan sonra 1-2 saat kendini hissettiriyor.

Genel Görüş: Nemlendirme ve yastıklaması yeterli bir krem, 3T kremlerin ortalamasında bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Almaya niyetli arkadaşların imkan varsa bir denemelerini öneririm zira kokusundan dolayı kör alışa uygun olmayan bir ürün.
Elinize saglik inceleme icin. simpson citrus burst kremi kullanip cok begenmistim.limonu ferah bir kokusu vardi.

Bu ürün ben de var, kokusu ya sev ya nefret et tarzı herkese uymayabilir. Vetiver diğer kokularla birleştiğinde damla sakızını andıran bir kokuya dönüşebiliyor, lavanta ile birleşince ortaya oldukça garip bir koku çıkmış.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Elinize sağlık. Bu arada köpük on numara olmuş. Soc 2 işini iyi yapmış.
Elinize sağlık. Karşılaştırma yapmak isteyen komşular için Simpsons Citrus Burst incelemesi: http://www.geltir.com/thread-5631.html
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Elinize sağlık, teşekkürler. İncelemeler sayesinde listemiz giderek kabarıyor. Bu kadar sabun, krem ne zaman bitecek, of of...
Elinize sağlık Smile Köpük gerçekten cezbedici. Bana da M7'nin yanında hediye göndermişler kokusuzunu.
Gerçi kokusuzdan kasıt herhalde kullandıktan sonra kokusu kalmayan manasında. Zira bunun bariz kokusu var.
The Body Shop Maca Root'un kardeşi gibi resmen. Ama onun kadar kalıcı değil, yani hiç kalıcı değil.
Performansı da anlattığınız ile birebir.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Elinize sağlık @zeman hocam güzel inceleme .

Rose & vanilyalı olanı kullanmaktayım krem @cihankeskin ve @zeman hocamın belirttiği hususlarda
Kayğanlık köpük yapması ... Vs
Tek fark Rose vanilyalı olanı aynı Zaman'da fırçadaki kokuyu yok etmek içinde kullanabilirsiniz bir aydır kullanmadığım domuz fırçam hala Gül kokuyor
İnstagramda cokca görüyordum bu sabunu merak etmiştim , köpük çok güzel olmuş @Zeman hocam inceleme için teşekkürler.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 552,560 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 199,119 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 148,434 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,011 25/02/2023, Saat: 20:42
Son Yorum: alfa
  L'Occitane Cade Tıraş Kremi mancho 33 37,077 20/12/2022, Saat: 23:12
Son Yorum: wolf737