Bebak acıbadem sütü
Krem gibi yağlı değil. Tıraş sonrası rahatlıkla kullanabilirsiniz.

(21/02/2013, Saat: 19:33)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2012129163338_bebakacibademsutunemlendir...m_sutu.jpg

bu ürün kağıt üzerinde tıraş sonrasına daha uygun gibi gözüküyor. bizden bi mancho üstat kullanıyor galiba. benim merak ettiğim kreminde olduğu gibi yağlı bi tabaka bırakıp bırakmadığı. mancho üstat ve varsa diğer kullananlar, bilgilendirmenizi rica ediyorum.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(21/02/2013, Saat: 20:14)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Krem gibi yağlı değil. Tıraş sonrası rahatlıkla kullanabilirsiniz.

cevabınız için teşekkür ederim. yarın bi bakayım...
(21/02/2013, Saat: 20:14)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Krem gibi yağlı değil. Tıraş sonrası rahatlıkla kullanabilirsiniz.

(21/02/2013, Saat: 19:33)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2012129163338_bebakacibademsutunemlendir...m_sutu.jpg

bu ürün kağıt üzerinde tıraş sonrasına daha uygun gibi gözüküyor. bizden bi mancho üstat kullanıyor galiba. benim merak ettiğim kreminde olduğu gibi yağlı bi tabaka bırakıp bırakmadığı. mancho üstat ve varsa diğer kullananlar, bilgilendirmenizi rica ediyorum.

dün buldum ve aldım. paraben, boraks falan tekmili birden eksiksiz içinde. bomba valla!!! Big Grin
Şaka Smile

gida_takviyesinde_kimyasal_tehlikesi_h12880.jpg

(04/03/2013, Saat: 01:14)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

dün buldum ve aldım. paraben, boraks falan tekmili birden eksiksiz içinde. bomba valla!!! Big Grin
Bana yaramadı açıkçası. Ne zaman tıraş sonrası kullansam akşam yatağa daha girmeden sivilce ağrıları ve ertesi gün sivilceler aynada ''Hoşbulduk'' diyorlar
Katılma tarihi: 2011
bugün kartal bizi patlattı, bunu sürüp yatayım, belki ben de patlarım Sad
evet canın saolsun komşuBig Grin
forumumuza pek çok yeni gelen arkadaş mevcut, o nedenle hep çok severek kullandığım ve her kullanımdan sonra daha bi hayran kaldığım ürünün ilgili sayfasını hortlatmak istedim.

eskiler zaten biliyor, yeniler de öğrensinSmile büyük marketlerin yanısıra watsons ve lokal parfümerilerde de var
memleket kurtulana kadar siyah
Ürünü bugün aldım ve denedim.Pekçok kişinin aksine bende hemen emilme olmadı.Cildim normalde kuru olduğu halde 1 saat kadar yüzüm yağlı dolaştım.Yağlı ürünlere karşı alerjik ya da psikolojik olarak kaşınma tepkisi gösteriyorum.O da yüzümde tahriş yarattı.

Acaba bendeki üründe mi sorun var.Genelde süt adı altında satılan ürünler bembeyaz , krema kıvamında oluyor.Benim kullandığım yarı şeffaf , mukus görünümlü birşey.
(30/10/2013, Saat: 16:56)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürünü bugün aldım ve denedim.Pekçok kişinin aksine bende hemen emilme olmadı.Cildim normalde kuru olduğu halde 1 saat kadar yüzüm yağlı dolaştım.Yağlı ürünlere karşı alerjik ya da psikolojik olarak kaşınma tepkisi gösteriyorum.O da yüzümde tahriş yarattı.

Acaba bendeki üründe mi sorun var.Genelde süt adı altında satılan ürünler bembeyaz , krema kıvamında oluyor.Benim kullandığım yarı şeffaf , mukus görünümlü birşey.

Son kullanma tarihine falan baktınız mı? Bendeki gayet süt kıvamında hatta bu sabah kullandım 10 dakika sonra hiç kalıntı kalmadı.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Panthenol forte vücut sütü %9 kirli sakal 2 4,828 19/09/2015, Saat: 21:05
Son Yorum: kirli sakal
  Bebak Acıbadem Kremi zorba58 12 23,847 25/02/2012, Saat: 02:32
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: