Bebak acıbadem sütü
bu ürünün sütünü de kremini de
kullanıyorum ikisinide tavsiye ederim

ben bu ürünleri traş sonrasıında sürüp yedirmeden bekliyorum
kendi kendine emiyor cilt ve çok yumuşak sorunsuz bir hal alıyor

saygılar
dikkat: içinde borik asit (boraks) var
kötü bir şey mi? Confused
(14/08/2012, Saat: 16:46)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dikkat: içinde borik asit (boraks) var
Dahili kullanılığında zehirleyici harici kullanıldığında antiseptik etkisi var diye bir bilgi buldum nette ama martin amcadan daha geniş bir bilgilendirme iyi olur ...
boraks cok iyi bir temizleyicidr ama çamaşır ve bulaşıkta fosfatlı maddelerden daha çevreci ve sağlıklıdır ancak vücut temizliüğinde kullanılması pek önerilmiyor. Bu konuda daha geniş bilgi bulursam paylaşacağım

Martin Amca

(14/08/2012, Saat: 18:14)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dahili kullanılığında zehirleyici harici kullanıldığında antiseptik etkisi var diye bir bilgi buldum nette ama martin amcadan daha geniş bir bilgilendirme iyi olur ...
(14/08/2012, Saat: 16:46)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dikkat: içinde borik asit (boraks) var

Bende tas seklinde bademli el kremi var icindekiler kisminda hangi adiyla geciyor boraks acaba
her urunun icinde bildigimiz ya da bilmedigimiz zararlilar olabilir.
cesit cesit sabun krem ve tiras sonrasi urun kullandigimiz icin ayni urune kolay kolay sira gelmiyor yani risk azaliyor.

aynen boraks yaziyor emerikoSmile
Ben sürekli olarak Bebak kullanıyorum.Başka tıraş sonrası ürünlerde edineyim en azından riski azaltmış olurum Confused
(25/08/2012, Saat: 18:40)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: her urunun icinde bildigimiz ya da bilmedigimiz zararlilar olabilir.
cesit cesit sabun krem ve tiras sonrasi urun kullandigimiz icin ayni urune kolay kolay sira gelmiyor yani risk azaliyor.

aynen boraks yaziyor emerikoSmile

El kreminde goremedim hocam kavanoz tipli birde markete gidip sutune bakayim merak ettim
Bendeki Bebak kremlerde boraks var,

Sütünde de var.

dcszrs.jpg

zmz7kj.jpg
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Panthenol forte vücut sütü %9 kirli sakal 2 4,827 19/09/2015, Saat: 21:05
Son Yorum: kirli sakal
  Bebak Acıbadem Kremi zorba58 12 23,844 25/02/2012, Saat: 02:32
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: