Bebak acıbadem sütü
fumedede metilparaben var bilginize bu konuda hassas olan arkadasların haberi olsun

ben kullanıyorum valla

sigaram yok ickim yok kotu alıskanlıgımda paraben olsun Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(24/02/2012, Saat: 21:33)PROMETEUS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24/02/2012, Saat: 19:49)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24/02/2012, Saat: 19:26)PROMETEUS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evin gitmeden önce BİM'e gidilecek o zaman bu akşam...

Not: McOrco pc'de de bizim site açık... Smile
subliminal reklam
yada ürün yerleştirme denemeleri Smile

bilinc üstü reklama verecek para olmayınca

bedava bilinc altı reklam calısmaları Tongue

Eve geldim Smile

2 adet aldım bende. Zaten üç tane kalmıştı, hanımlar kapışmış sanırım Smile (Kokusu incredible Smile)

Yanındaki rafta Otacı'nın Doğal Hint Yağı vardı, ondan da sadece 1 adet kalmış onuda aldım... 4,45 TL...

Hint yağını tıraş köpüğüne katkı olarak kullanan dostumuz varmı...

Saygılar...

Bir soru sorduk kimse ilgilenmedi arkadaş... Huh

(25/02/2012, Saat: 02:06)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25/02/2012, Saat: 02:02)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kozmetiklerde kullanılan koruyucu.Çoğu üründe vardır kullanmakta olduğumuz.

Cep telefonu gibi birşey bir kanıt yok ama bazı bulgular var.Örneğin meme kanserine yakalanan bayanlarda o kitlenin içinde paraben bulunmuş.Hatırladığım kadarıyla buda koltuk altına sürünlen roll on larla bağlantı olabilceği düşünülüyormuş.

anneannem 1960larda vefat etmiş
gögüs kanserinden

parabenli herhangi bir ürün kullanmadığından eminim

kanserin henüz neden olduguda
tedaviside bulunmus degil

bu yıl kanserden bir
toplamda kanserden 10 dan fazla yakın akrabasını kaybetmis

ayrıca dayılarımdan birini daha kemik iligi kanserinden kaybetmek üzere olan biri olarak bunu rahatlıkla soyleyebilirim Sad

Dostum dayına acil şifalar diliyorum, ölmüşlere Allah rahmet eylesin...

Muhle R89, WS Double Edge, FS Finest Badger 26 mm, Cerrus Pure Badger
çok teşekkürler

hint yagı hakkında bilgim olmadığı için susmayı tercih ettim Smile

badem yağı kullanıyorum ama bimde pahalıydı yaglar

simtar marka 50 cc büyük şişe (bimdekiler 25di)
aynı fiyata watsons dan alıyorum

Dostum o bimden aldıgın otacı marka yağlar masaj yağı idi. Tıraş sabunlarına karıştırmak için aktarlardan dene bence yağ veya esans almayı.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(24/02/2012, Saat: 21:41)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ya hocam sanki o metal ambalajdaki incirler bi tık daha iyi gibi geliyo bana yalnız Smile tabi tamaen psikolojik de olabilir ama, henüz tıraş gurmesi olmasamda yeme içme konusunda iddialıyımBig Grin
bi de hazır moderatörü yakalamışken, acaba dağınık başlıklarda duran sabun, jilet, makina v.s. incelemelerini toparlasak daha mı bilgilendirici olur ? Farklı görüşleri ortaya çıkaran ve dolayısıyla daha fazla ziyaretçi ve üye kazandırır gibi geliyor, mesela toplu alım başlığındaki "ortaklar" ürünlerin yorumlarını oraya yapıyor, şöyle girişe resimli bir bilen yorumu devamında da biz kullanıcıların yorumları yeri geldikçe, tam ansiklopedi gibi Idea

Hocam yorumları hep ilgili ürünlerin başlığına yaptık yahu Smile
(25/02/2012, Saat: 02:55)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok teşekkürler

hint yagı hakkında bilgim olmadığı için susmayı tercih ettim Smile

badem yağı kullanıyorum ama bimde pahalıydı yaglar

simtar marka 50 cc büyük şişe (bimdekiler 25di)
aynı fiyata watsons dan alıyorum

Watsons'a uğranacak...

(25/02/2012, Saat: 03:06)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum o bimden aldıgın otacı marka yağlar masaj yağı idi. Tıraş sabunlarına karıştırmak için aktarlardan dene bence yağ veya esans almayı.

Evet haklısın, üzerindeki fotoğraftada benzer bir foto var masaj ile ilgili. İnternet üzerinden yaptığım araştırmada hanımların kaş-kirpik-saç diplerine sürdüklerini ve yüz masajında kullandıklarını öğrendim.

Yinede köpürtme tasına 3-4 damla kadar ilave edip arko tıraş sabunu+nivea tıraş kremi ile denedim. Yoğun ve kalıcı bir köpük oldu. Ardından şap sonrasında acı badem sütü ile nemlendirme... Sonuç yanma yok yumuşaklık çok...

Muhle R89, WS Double Edge, FS Finest Badger 26 mm, Cerrus Pure Badger
bu tam aradigim urunmus %100 memnunum. iki sise almistim birine esim el koydu. umarim hemen bitmez Smile yagli bir urun olmasina ragmen hic hissetmiyorum yuzumde kokusu da harika. yalniz surdukten sonra ellerimi yikarken kolay kolay cikmiyor ve elde su tutmuyor ayni hissi jhonsons bebek yagina dokundugum da da hissediyordum. dedigim gibi stok yapilacak bir urun.
(25/02/2012, Saat: 21:05)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu tam aradigim urunmus %100 memnunum. iki sise almistim birine esim el koydu. umarim hemen bitmez Smile yagli bir urun olmasina ragmen hic hissetmiyorum yuzumde kokusu da harika. yalniz surdukten sonra ellerimi yikarken kolay kolay cikmiyor ve elde su tutmuyor ayni hissi jhonsons bebek yagina dokundugum da da hissediyordum. dedigim gibi stok yapilacak bir urun.

buyuk boyuda an itibari ile gratis marketlerde kampanyada
5.70 di yanlıs gormediysem

rimeiden sonra en buyuk kesfim Tongue
Iki tane de ben aldim bakalim. Yarin denerim kısmetse.
Denedim ve gayet memnun kaldım. Sanki biraz fazla yağlı gibi ama cildim yumuşacık. Kokusu da cellanın aynısı.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Panthenol forte vücut sütü %9 kirli sakal 2 4,833 19/09/2015, Saat: 21:05
Son Yorum: kirli sakal
  Bebak Acıbadem Kremi zorba58 12 23,864 25/02/2012, Saat: 02:32
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: