Bebak acıbadem sütü
(24/02/2012, Saat: 21:41)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ya hocam sanki o metal ambalajdaki incirler bi tık daha iyi gibi geliyo bana yalnız Smile tabi tamaen psikolojik de olabilir ama, henüz tıraş gurmesi olmasamda yeme içme konusunda iddialıyımBig Grin
bi de hazır moderatörü yakalamışken, acaba dağınık başlıklarda duran sabun, jilet, makina v.s. incelemelerini toparlasak daha mı bilgilendirici olur ? Farklı görüşleri ortaya çıkaran ve dolayısıyla daha fazla ziyaretçi ve üye kazandırır gibi geliyor, mesela toplu alım başlığındaki "ortaklar" ürünlerin yorumlarını oraya yapıyor, şöyle girişe resimli bir bilen yorumu devamında da biz kullanıcıların yorumları yeri geldikçe, tam ansiklopedi gibi Idea

ozellıkle her urun basına ayrı baslık

arayanın aradıgını bulması
aradıgı sey dısındakı seylerle
zaman kaybetmemesı adına daha makul oluyor

(birzamanlar forum yokken herseyi bir bir teknoloji forumunun bir başlıgının bir mesajı altında konusuyorduk Smile lazım oldugunda gerekenleri bulamıyorduk )

varsın zıyaretcıde uyede az olsun Smile
kolay bulunsunda aranan bilgi

Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
McOrco tavsiye etmiş. Sadece fiyatı icin bile alınır.

Big GrinBig GrinBig Grin
Başlıktaki kremi fotoğraflarını çekip tıraş sonrası ürün olur mu diye denemiştim ve kesinlikle bir tıraş sonrası kremi değildi. Ama acıbadem sütü çok hoşuma gitti. Şu an arko ile beraber en sevdiğim ürünlerden biri oldu Mc sağol hatırlatma için. 1 senedir deneyecektim aklımdaydı sen hatırlatınca aldım. Şu an için beni tek çekindiren şey içinde metil paraben olması. Bunun için her gün kulanmayacağım.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
metil paraben noluyor ki??
(25/02/2012, Saat: 01:27)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başlıktaki kremi fotoğraflarını çekip tıraş sonrası ürün olur mu diye denemiştim ve kesinlikle bir tıraş sonrası kremi değildi. Ama acıbadem sütü çok hoşuma gitti. Şu an arko ile beraber en sevdiğim ürünlerden biri oldu Mc sağol hatırlatma için. 1 senedir deneyecektim aklımdaydı sen hatırlatınca aldım. Şu an için beni tek çekindiren şey içinde metil paraben olması. Bunun için her gün kulanmayacağım.
paraben diş macunu mayonez salata sosu reçel meyvasuyu vs gıdalarda bile var
korkulacak bir madde olmadıgından eminim

ayrıca bir paraben türevi olan

propilen glikolun buharını yıllardır sürekli soluyorum (elekronik sigara sıvısı içinde)

tercih size kalmıs...
Kozmetiklerde kullanılan koruyucu.Çoğu üründe vardır kullanmakta olduğumuz.

Cep telefonu gibi birşey bir kanıt yok ama bazı bulgular var.Örneğin meme kanserine yakalanan bayanlarda o kitlenin içinde paraben bulunmuş.Hatırladığım kadarıyla buda koltuk altına sürünlen roll on larla bağlantı olabilceği düşünülüyormuş.
(25/02/2012, Saat: 02:02)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kozmetiklerde kullanılan koruyucu.Çoğu üründe vardır kullanmakta olduğumuz.

Cep telefonu gibi birşey bir kanıt yok ama bazı bulgular var.Örneğin meme kanserine yakalanan bayanlarda o kitlenin içinde paraben bulunmuş.Hatırladığım kadarıyla buda koltuk altına sürünlen roll on larla bağlantı olabilceği düşünülüyormuş.

anneannem 1960larda vefat etmiş
gögüs kanserinden

parabenli herhangi bir ürün kullanmadığından eminim

kanserin henüz neden olduguda
tedaviside bulunmus degil

bu yıl kanserden bir
toplamda kanserden 10 dan fazla yakın akrabasını kaybetmis

ayrıca dayılarımdan birini daha kemik iligi kanserinden kaybetmek üzere olan biri olarak bunu rahatlıkla soyleyebilirim Sad

cannoughttan alisveris yapacaktim sabunlari kremleri listeye ekledim. listede urunlerin altinda parapen free yaziyordu. demek ki yaninda ucretsiz hediyesi diye dusunmustum :d
Smile

yok yok simdi parabensiz yazmak moda oldu

cipslerdeki trans yag içermez furyası gibi Smile
Malesef "şu an için" çaresi olmayan bir hastalık olan kanser herkesin çevresinde ortaya çıkıyor ve elden birşey gelmiyor Sad

Benim dediğimde direk bir bulgu yok,sadece tespit edilmiş.Hani paraben sebep olmuştur demiyorlar.Ha koruyucu maddedir iki ürün arasında o olmayan varsa tercih etmekte bir zarar olmayacağını düşünüyorum.Tabi bunu pazarlama unsuru olarak kullananlarda olacaktır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Panthenol forte vücut sütü %9 kirli sakal 2 4,827 19/09/2015, Saat: 21:05
Son Yorum: kirli sakal
  Bebak Acıbadem Kremi zorba58 12 23,844 25/02/2012, Saat: 02:32
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: