Paypal Türkiye'den Çekiliyormu?
@Selman, refund vs. durumunda paralar yanmayacak demiş Paypal. Yani 6 Haziran' dan önce gerçekleştirilen işlemlerin devamındaki aşamalar olduğu gibi tüm süreç tamamlanana kadar devam edecek.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Ben de kalan parayı international@losev.org.tr adresine gönderdim, öneride bulunan arkadaşlara teşekkür ederim.
Bir önceki mesajıma ek olarak;

Eğer Paypal kartınız varsa, bakiyesini Migroslarda kullanabiliyorsunuz. Bilginizi.
İyzico , crossborder adinda bir uygulama baslatacagini duyurmus. Varsin bizim ulkemizin sirketi kazansin. Bununla birlikte paypaldan kayit disi satis yapilmasin. Herkes vergisini nasil oduyorsa, paypal ticareti yapanlar da odesin.

Umarim kimse magdur olmaz, kisa zamanda konu cozulur bir sekilde.

(02/06/2016, Saat: 02:02)hamdib Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bakıyorum da (yine) kamplaşma olmuş. Bankalarımizin  herhangi bir kredi için EU da olmayan 21 kalem ekstra hizmet bedeli adı altında aldığı ücret, banka hizmet musteri üçgeninde kimin taraf olduğu aşikardır. Paypal gerekçesini bilmiyorum ama bankalarimizi ve hizmetlerini iyi tanıyorum. (O bakımdan kredi kartı kullanamıyorum) paypal benim için bir alternatif ti. Artık bitti.

Nexus 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Paypal şu anda alternatifi olmayan bir sistem. Belli ki bizim eli uzunları yemlememiş, keşke yemleseymiş!!
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
6oj5hv.jpg

Bu açıklamaya göre paypalı hiç bir şekilde kullanamayacağız demek
Aynen öyle.
Kötü oldu bu durum ebay de çok güven veriyorduSad
Üstadlarım uzun süredir forumda pek aktif değilim, malum bir çoğumuz ürün alırken paypal sistemini kullanıyoruz, daha önce konu açıldıysa affedin, ebaydan paypal olmadan alternatif nasıl alışveriş yapıyorsunuz.
Dostlar,

Ebayden ben kredi kartımla birsey almayı denedim yapamadım. Odeme yontemini degistirebilen oldumu ebay de.
Sadece satıcılar icin odeme odeme ve ucret alma ayarları degisiyor gibi, normal bizler gibi alıcılar icin hersey paypal ustunden gozukuyor. Konu hakkında bilgisi olan, basarıya ulasan varmıdır. Ne yani ebay den birsey soyleyemeyecekmiyiz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle Türkiye - Bon Ltd. Şti. Nani Kuş 137 67,156 23/03/2023, Saat: 12:22
Son Yorum: metamorfoz
  ‘Yasaklı’ PayPal ile eBay alışveriş rehberi feltro 1 3,527 23/12/2016, Saat: 17:25
Son Yorum: msakalli
  PayPal Kullanım Ayarları ihtilaf 38 63,564 14/05/2016, Saat: 01:32
Son Yorum: inter
  Turkiye'den satici piankhy 2 5,244 02/10/2012, Saat: 18:55
Son Yorum: papazerigi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: