The Body Shop Maca Root
(16/06/2012, Saat: 23:47)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Arko'yuda kaç aydır kullanmıyorum kimbilir denesem nasıl birşey çıkacak Big Grin Dolabımda 2 tane var Smile
selam
banyo sabunlarıyla tıraş olduğunuzda,tıraş sabunları inanılmaz bir ihtiyaç haline geliyorsa,aynı ihtiyaç ;arko ve ithal sabunlar arasında yok,yani arko yabancı sabunların yanında kalıp banyo sabunu gibi kalmıyorCool
Hocam zaten Arko'ya yabancılar hasta denedikleri her üründende iyi buluyorlar.Biz pek kıymetini bilmiyoruz.

Ancak birde koku meselesi var.Arko'nun kokusu bize özel herkes seviyordur ki bende çok seviyorum ancak farklı farklı kremlerin ve sabunların kokuları insanı merak ettiriyor farklı bir deneyim sunuyor tıraş esnasında.Bizde alıp alıp duruyoruz Big Grin

Bakalım ertesi günde Arko kullanmayı düşünüyorum aylardır duruyor dolapta.Eski yorumlarımı inceleyince kurutmasından şikayet etmişim göreceğiz Big Grin

Ondan önce sıra Maca Root'ta Cool
(17/06/2012, Saat: 00:03)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam zaten Arko'ya yabancılar hasta denedikleri her üründende iyi buluyorlar.Biz pek kıymetini bilmiyoruz.

Ancak birde koku meselesi var.Arko'nun kokusu bize özel herkes seviyordur ki bende çok seviyorum ancak farklı farklı kremlerin ve sabunların kokuları insanı merak ettiriyor farklı bir deneyim sunuyor tıraş esnasında.Bizde alıp alıp duruyoruz Big Grin

Bakalım ertesi günde Arko kullanmayı düşünüyorum aylardır duruyor dolapta.Eski yorumlarımı inceleyince kurutmasından şikayet etmişim göreceğiz Big Grin

Ondan önce sıra Maca Root'ta Cool

geleneksel tıraşseverin dönüp dolaşıp tekrar kullanacağı sabun (reklam gibi)Smile
(16/06/2012, Saat: 23:31)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Süper fiyata almışsınız. Krem 2 kutu aldınız değilmi ?

Sevgili Eggman,
1 kutu traş kremi aldım çünkü kaseli olanlardan 1 tane kalmıştı, 1 de aftershave balsam aldım keza Arko'nun aftershaveleri cildimi çok rahatsız etti. Arayıştaydım iyi oldu. Bugün denedim. Maca Root aftershave balsam, Arko aftershave balsama göre üstün.
Atatürkçü bir neslin çocuklarıyız biz...
Yaklaşık 3 ay sonra bugün tekrar kullandım özellikle nemlendirmesini cok başarılı buldum.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
hımm bu Maca'nın sabunu olsa iyi olacakmış

ben de 26 lira verip almayı çok düşünmüştüm ama sonra yaaa boşver demiştim
Yurt dışından değişik ürünler getirtene kadar, ülke sınırları içinde bulabildiğim nadir güzel ürünlerden biri olan bu kremi kullanacağım. Proraso, Cella, Tabac, TOBS gibi markaların ürünlerini daha kullanamadım ama, bu kremin performansından gayet memnunum.

Özellikle benim gibi görece tecrübesiz bir kullanıcının bile rahatlıkla "lather" oluşturabileceği bir krem. Kokusu da güzel. Ayrıca gayet hassas bir cilde sahibim, iyi bir koruma sağladı bana.
Ben bu kremi fazla sevemedim. Çok güzel gül yaprakları kokusuna sahip olmasına ve çok basitçe köpük yapmasına rağmen, köpüğü biraz fazla kalın ve yapışkan kalıyor. Bu bakımdan biraz t&h'lere benziyor. Tıraş sırasında kayganlığı, verdiği nem de ancak ehh işte dedirtecek cinsten. İyi sabunlardan sonra böyle ürünleri bğeenmek zor oluyor haliyle. Kötü değil ama en fazla tatminkar diyeceğim bir krem.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(31/10/2012, Saat: 22:08)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bu kremi fazla sevemedim. Çok güzel gül yaprakları kokusuna sahip olmasına ve çok basitçe köpük yapmasına rağmen, köpüğü biraz fazla kalın ve yapışkan kalıyor. Bu bakımdan biraz t&h'lere benziyor. Tıraş sırasında kayganlığı, verdiği nem de ancak ehh işte dedirtecek cinsten. İyi sabunlardan sonra böyle ürünleri bğeenmek zor oluyor haliyle. Kötü değil ama en fazla tatminkar diyeceğim bir krem.

Hassas, ince derili bir cilde sahibim. Sık sık sakal dönmelerim oluyor. Yurt dışından getirebileceğim ürünler arasından hangisini önerirsiniz bana?
(31/10/2012, Saat: 22:35)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31/10/2012, Saat: 22:08)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bu kremi fazla sevemedim. Çok güzel gül yaprakları kokusuna sahip olmasına ve çok basitçe köpük yapmasına rağmen, köpüğü biraz fazla kalın ve yapışkan kalıyor. Bu bakımdan biraz t&h'lere benziyor. Tıraş sırasında kayganlığı, verdiği nem de ancak ehh işte dedirtecek cinsten. İyi sabunlardan sonra böyle ürünleri bğeenmek zor oluyor haliyle. Kötü değil ama en fazla tatminkar diyeceğim bir krem.

Hassas, ince derili bir cilde sahibim. Sık sık sakal dönmelerim oluyor. Yurt dışından getirebileceğim ürünler arasından hangisini önerirsiniz bana?

normalde bunlar yazıldı çizildi, ayrıca blogda da çok şey yazdım bunlarla alakalı ama kısaca yardım etmek babında; crystal ya da voskhod jilet, taylor avocado krem, alt innsbrück emulsion, cella, valobra almond + martin amca pötibör.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dr. Smart Barber Shop Tıraş Kremi JohnLocke 46 25,977 14/02/2022, Saat: 00:22
Son Yorum: marv
  The Body Shop MACA ROOT & ALOE Soner 22 15,950 22/06/2020, Saat: 13:45
Son Yorum: V4Vamık
  EDGE BODY VÜCUT TIRAŞ KREMİ impaticaret 0 4,179 11/05/2015, Saat: 16:45
Son Yorum: impaticaret

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: