The Body Shop Maca Root
Köpüğü güzel hazırlayınca ben Arko sabun kadar koruyucu tabaka elde ediyorum.Bana göre Arko moist ve cooldan kat kat üstün bir krem.Reguları denemedim.

Arkadaşlar zaten Body Shop mağazalarında kutusu açık , açın koklayın önünden geçerken Big Grin
(29/11/2011, Saat: 14:51)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Köpüğü güzel hazırlayınca ben Arko sabun kadar koruyucu tabaka elde ediyorum.Bana göre Arko moist ve cooldan kat kat üstün bir krem.Reguları denemedim.

Arkadaşlar zaten Body Shop mağazalarında kutusu açık , açın koklayın önünden geçerken Big Grin

Katılıyorum.Arkodan bariz daha iyi bir krem.
daha açık olması ve ilerde katılacak arkadaşlar için de detaylandırma yapalım: diadermine isimli ucuz kozmetik ürünleri üreten firmanın nemlendirici kremiyle aynı kokan, köpüğü güzel hazırlanmazsa(?) arkodan daha iyi köpük performansı olmayan sahte bir çevreci duyarlılıkla lüks avmlerde satışı yapılan bu ürün arkodan bariz daha iyidir. (bu barizden bariz daha iyi olan mwf(refill) 12 tl, grafton la aynı para, tabac tan 5 tl daha pahalı,taylor kremlerle de aynı para)
şimdi mümkünse herkes katılsın.
+1
(30/11/2011, Saat: 02:00)ulysse6 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: daha açık olması ve ilerde katılacak arkadaşlar için de detaylandırma yapalım: diadermine isimli ucuz kozmetik ürünleri üreten firmanın nemlendirici kremiyle aynı kokan, köpüğü güzel hazırlanmazsa(?) arkodan daha iyi köpük performansı olmayan sahte bir çevreci duyarlılıkla lüks avmlerde satışı yapılan bu ürün arkodan bariz daha iyidir. (bu barizden bariz daha iyi olan mwf(refill) 12 tl, grafton la aynı para, tabac tan 5 tl daha pahalı,taylor kremlerle de aynı para)
şimdi mümkünse herkes katılsın.
Memlekette Arko dan başka pek bir şey bulamadığımız için biraz kaliteli ürüne Abdurrahman Çelebi muamelesi yapıyoruzBig Grin. Tama hakkını da yemeyelim orta kalite bir sabun.
Krem Big Grin Big Grin
(30/11/2011, Saat: 11:45)resetm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Memlekette Arko dan başka pek bir şey bulamadığımız için biraz kaliteli ürüne Abdurrahman Çelebi muamelesi yapıyoruzBig Grin. Tama hakkını da yemeyelim orta kalite bir sabun.

Pek öyle değil komşum. Sana buraya iki dakikada 10 tane yabancı forumlarda arko sabuna sayfalarca methiye düzülen konu linki verebilirim. Arko standart ciltler için çok iyi bir sabun. Kokusu hafif ve nispeten klasik, çok dolgun ve iyi kayganlıkta köpük veriyor. Tek problemi ancak ortalam denilecek nemlendirme performansı. Ama o da fiyatı düşünüldüğünde göz ardı ediliyor. Hani 10-12 kat pahalıya satılan taback çubuk sabun ark osabundan öyle ahım şahım iyi değil. Wİlkinson sabun var biraz daha iyi. Ama arko 1 lira o 6-7 lira ve biraz daha kısa ömürlü. Cella desek kargosuz hali 10 dolar. Yani arkonun bu kadar sevilmesinin nedeni neredeyse sudan ucuz diyeceğimiz fiyatına rağmen gayet memnun edici sonuçlar vermesi. Ha daha iyisi isteniyorsa en az 10 kat daha pahalı ürünler almak lazım.

Sizlere tavsiyem qedusa.com adresindeki qed gliserinli tıraş sabunlarını denemeniz, bağımlısı olacaksınız. Benim gibi parüfm severler için özellikle güzle sabunlar çünkü qed usa sabunlar, tüm sabun ürünleri arasında esansiyel yap oranı en yüksek sabunlardan dolayısıyla kokular gayet dolgun ve kalıcı. fiyatları gliserinli sabunlara göre biraz yüksek kalsa da bence kesinlikle değer. Futur, cella diye tutturdu herkes ama biraz da qed sabunların tadına varın artık, çok ağır ilerliyorsunuz arkdaşlar.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(30/11/2011, Saat: 14:39)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/11/2011, Saat: 11:45)resetm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Memlekette Arko dan başka pek bir şey bulamadığımız için biraz kaliteli ürüne Abdurrahman Çelebi muamelesi yapıyoruzBig Grin. Tama hakkını da yemeyelim orta kalite bir sabun.

Pek öyle değil komşum. Sana buraya iki dakikada 10 tane yabancı forumlarda arko sabuna sayfalarca methiye düzülen konu linki verebilirim. Arko standart ciltler için çok iyi bir sabun. Kokusu hafif ve nispeten klasik, çok dolgun ve iyi kayganlıkta köpük veriyor. Tek problemi ancak ortalam denilecek nemlendirme performansı. Ama o da fiyatı düşünüldüğünde göz ardı ediliyor. Hani 10-12 kat pahalıya satılan taback çubuk sabun ark osabundan öyle ahım şahım iyi değil. Wİlkinson sabun var biraz daha iyi. Ama arko 1 lira o 6-7 lira ve biraz daha kısa ömürlü. Cella desek kargosuz hali 10 dolar. Yani arkonun bu kadar sevilmesinin nedeni neredeyse sudan ucuz diyeceğimiz fiyatına rağmen gayet memnun edici sonuçlar vermesi. Ha daha iyisi isteniyorsa en az 10 kat daha pahalı ürünler almak lazım.

Sizlere tavsiyem qedusa.com adresindeki qed gliserinli tıraş sabunlarını denemeniz, bağımlısı olacaksınız. Benim gibi parüfm severler için özellikle güzle sabunlar çünkü qed usa sabunlar, tüm sabun ürünleri arasında esansiyel yap oranı en yüksek sabunlardan dolayısıyla kokular gayet dolgun ve kalıcı. fiyatları gliserinli sabunlara göre biraz yüksek kalsa da bence kesinlikle değer. Futur, cella diye tutturdu herkes ama biraz da qed sabunların tadına varın artık, çok ağır ilerliyorsunuz arkdaşlar.

Özgün seninde yorumlarını alsak bu kremle ilgili.

Arko benim için değerlendirme dışı. O zaten bizim klasiğimiz. Bir kaç damla saf gliserinle kullanıldığında harika oluyor. Ancak biz iflah olmazların gözü hep dışarıda ve biliyorsunuz bu sadece sabunla sınırlı değil. Daha yeni ebay'den krom kaplama slim aldım (henüz elime ulaşmadı) buna rağmen dün akşam Rodyum kaplama Fatboy alsam mı diye düşünmeye başladım. Sekiz adet fırçam var ve hala Men-u sentetik alsam mı diyorum. Allahtan hanımdan tırsıyorum da ancak bu sayede durabiliyorumBig Grin
(30/11/2011, Saat: 15:16)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Özgün seninde yorumlarını alsak bu kremle ilgili.

Bu kremi kullanmadım komşu.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dr. Smart Barber Shop Tıraş Kremi JohnLocke 46 25,987 14/02/2022, Saat: 00:22
Son Yorum: marv
  The Body Shop MACA ROOT & ALOE Soner 22 15,956 22/06/2020, Saat: 13:45
Son Yorum: V4Vamık
  EDGE BODY VÜCUT TIRAŞ KREMİ impaticaret 0 4,181 11/05/2015, Saat: 16:45
Son Yorum: impaticaret

Hızlı Menü: