Doğum Günleri
Çok anlamlı bir doğum günü kutlaması olmuş @Lorenzo komşum, tebrikler.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
MAVİ GÖZLÜ DEV ADAM! Rahmete erdiğin bugün, yepyeni ve asıl gerçek alemde doğduğun en güzel gündür. Doğum günün kutlu olsun! Seni seviyorum ve cennette seninle birlikte olmak istiyorum.

Her 10 Kasım günü vefatına üzülüp bu kadar dua edenin varken, bizim fani dünyamızda da yine her 10 Kasım'da yeniden doğuyorsun demektir.
(10/11/2016, Saat: 02:09)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MAVİ GÖZLÜ DEV ADAM! Rahmete erdiğin bugün, yepyeni ve asıl gerçek alemde doğduğun en güzel gündür. Doğum günün kutlu olsun! Seni seviyorum ve cennette seninle birlikte olmak istiyorum.

Her 10 Kasım günü vefatına üzülüp bu kadar dua edenin varken, bizim fani dünyamızda da yine her 10 Kasım'da yeniden doğuyorsun demektir.

Çok guzel yazmıssınız, gonullere tercuman olmussunuz. Tesekkurler.
(10/11/2016, Saat: 02:09)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MAVİ GÖZLÜ DEV ADAM! Rahmete erdiğin bugün, yepyeni ve asıl gerçek alemde doğduğun en güzel gündür. Doğum günün kutlu olsun! Seni seviyorum ve cennette seninle birlikte olmak istiyorum.

Tebrik ederim komşum çok güzel ifade etmişsiniz .
Lorenzo komşum kaleminize sağlık çok güzel ifade etmişsiniz

@esevetnov Doğum Gününüz kutlu olsun. Nice sağlık ve huzurlu yeni yaşlara..
@Monsieur yeni yaşınız kutlu olsun. Bol keyifli tıraşlarla dolu, huzurlu günler diliyorum.
@arkolik Doğum Gününüz kutlu olsun. Nice yeni yaşlara.
@arkolik nice Mutlu senelere
@kumuca Doğum Gününüz kutlu olsun. Keyifli yeni yaşlara.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  29 Ekim Cumhuriyet bayramı - Doğum günün kutlu olsun Türkiye Cumhuriyeti BigHillMe 50 29,871 29/10/2017, Saat: 16:28
Son Yorum: FurkanErdem
  Doğum günü pastası yiyelim. Delidumrul 85 75,914 02/12/2013, Saat: 00:51
Son Yorum: eskiuyemnt

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: