Doğum Günleri
Doğum gününüz kutlu olsun Serdar bey Allah uzun ömürler versinSmile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(31/03/2018, Saat: 11:26)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Samet
Komsum nerden gordun benim dogumgunumu. Cok tesekkur ederim. Bu baslıga pek girmiyordum, ne yalan soyleyim yas 40 dan sonra dogumgunu bugun benim demek, kutlaması yapmak biraz cocuksu geliyordu, ama dun bulustugumuzda supriz yaparak pasta soyleyen guzel Geltir dostlarına cok tesekkur eder, bugune kadar bu baslık altına girmeyip, tek satır birsey yazıp kutlamadıgım dostlardan da ozur dilerim. Nice seneleri hep beraber saglık mutluluk ve boyle guzel dostluklarla gecirmek dilegiyle.

2nlxw9c.jpg

Serdar komşum doğum gününüz kutlu olsun. Nice sağlıklı ve mutlu yaşlarınız olsun
@dikdik_s Serdar komşum, doğum gününüz kutlu olsun. Nice mutlu, mesut, bahtiyar senelere...
Nedir, ne değildir?
Serdar'cığım Doğum Günün kutlu olsun! Nice sağlıklı, keyifli, huzurlu yeni yaşlara. Dilediğin her şey gönlünce olsun Smile
30 küsur yıllık hayatımda bende hiç doğumgünü kutlamadım ama gecenin bilmem kaçında forumda bakınırken altlara inip bakayım varmı başka bu saatte benim gibi derken yemyeşil bir tek senin mahlası gördüm doğum günü olan üyemiz diye, yalan yok özel bir çabam olmadı @dikdik_s ağabey Smile
Cok tesekkurler tum dostlara hep beraber saglıkla guzel gunler olsun guzel ulkemizde.
Saygılar Sevgiler.
@dikdik_s Serdar abi doğum günün kutlu olsun. Görmemişim ben de. 50'ye merdiven dayadın demek Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@Jr.Cook ve @Mühendis komşularım, doğum gününüz kutlu olsun.
Nedir, ne değildir?
@Chinaski
Yağız'cım doğum gününü atlamışım, kusura bakma. Nice keyifli, huzurlu, sağlıklı yeni yaşlara kardeşim. Her şey gönlünce olsun.
@Jr.Cook @Mühendis @Chinaski

Komsular dogru ise, nice seneleriniz olsun. Saglıklı mutlu huzurlu nice yıllar dilerim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  29 Ekim Cumhuriyet bayramı - Doğum günün kutlu olsun Türkiye Cumhuriyeti BigHillMe 50 30,253 29/10/2017, Saat: 16:28
Son Yorum: FurkanErdem
  Doğum günü pastası yiyelim. Delidumrul 85 76,270 02/12/2013, Saat: 00:51
Son Yorum: eskiuyemnt

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: