Nivea Traş Kremleri
Komşum, http://www.atamantrade.com/tiras-kopugu-jel-krem de var fiyatı da uygun sayılır. 2.75 TL
Semt pazarı tezgahlarında görüyorum ben en çok, imkanınız varsa bakın derim.
İstanbul da isen impa ticarete uğra her çeşidinden var
https://www.extrashaving.com/DERBY-TIRAS...-TUP-100ML
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Merhaba komsularim, bayadir forumda takiliyorum.Az cok bende fikir verebilecek kivama geldim.

Hemen hemen her gun tiras oluyorum, bir zorunlulugum olmadigi halde.
Ben yogun kopuk yapan ve yuzde kalin bir katman ( heralde yastiklama deniyor) birakan krem ve sabunlardan hoslaniyorum.Bu krem cok ince bir katman yapiyor ve jileti butun keskinligi ile yuzumde hissettiriyor.

Suana kadar derby ve arkonun butun kremlerini kullandim.Bu krem hem onlardan pahali, hemde istedigim performansi veremedi.Gecenlerde 3 tlyr impadan derby aldim kopuklemesi muazzam.

Butun kremleri ayni miktarda ( bir badem buyuklugunde hemen hemem ) kullaniyorum,belki bazi kremlerden faydalanmak icin daha cok kullanmak gerekir.

Krem benden gever not almadi,tabi ki bu benim sahsi fikrimdir.

Saygilar
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Derby de o yoğun köpüğü size veren SLS denen madde , bu tarz kremleri cildinizde uzun süre tutmayın derim , Sls çok saglıklı nir madde değil ama iyi köpürtüyor işte
Yastıklama jiletin kesme ihtimalini düşürmesi koruması kaygan zemin hazırlaması ile alakalı , kalın köpük yastıklama ile tam doğru orantılı demek doğru olmaz
Biraz daha deneyin dostum ileriki zamanlarda , size en iyi geleni kullanın elbette ama bana ve birçok kişiye göre market ragının en iyi kremidir Nivea.
(03/11/2018, Saat: 17:06)SirinBaba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby de o yoğun köpüğü size veren SLS denen madde , bu tarz kremleri cildinizde uzun süre tutmayın derim , Sls çok saglıklı nir madde değil ama iyi köpürtüyor işte
Yastıklama jiletin  kesme ihtimalini düşürmesi koruması kaygan zemin hazırlaması ile alakalı , kalın köpük yastıklama ile tam doğru orantılı demek doğru olmaz
Biraz daha deneyin dostum  ileriki zamanlarda , size en iyi geleni kullanın elbette ama bana ve birçok kişiye göre market ragının en iyi kremidir Nivea.

Komsum tesekkurler, oyleyse bir sans daha vereyim bu kreme.Siz ne kadar sıkıyorsunuz tiras fircasina ?
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Komşum tavisyem fırçaya sıkmadan yüze mercimek büyüklüğünde pıt pıtla sonra köpürt
@rigbie komşum 3 cm kadar cıkarıyorum tüpten
Yumuşak bir fırca ise yukarıda @kamilay arkadaşımızın katılıyorum
Sert fırça veya tasta köpürtecekseniz 3 cm veya 3 fındıkSmile uygun birim bulamadım tarif edecek ama siz anlamışsınızdır Smile
Cabuk kuruyan bi krem oldugunu düsunuyorum. Fakat arko kremlerden bi gömlek üstün o kesin .
Nivea'nın kremini 7.5 tl'ye aldım. Proraso kullanan biri olarak dün arko cool kremi denemiştim ilk deneyimim oldukça kötüydü. Yarın bir şans daha vereceğim. Nivea ile tıraş olmadım ama köpük yapıp yüzüme sürdüm oldukca güzel dolgun bir köpük verdi. Arko'dan üstün gibi duruyor. Fiyatları 5 ve 7.5 tl aradaki farka değer. Proraso kadar memnun kalacakmıyım tıraş sonrası sizlerle paylaşacağım. Ancak tüm yaptığım yorumlarda belirttiğim gibi henüz geleneksel tıraş konusunda tecrubesizim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 552,532 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 148,419 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Kapo / Karo Traş Kremi Kendineözgü 45 59,401 29/12/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Eunus
  Sandalwood Tıraş kremleri İnceleme ve Karşılaştırma MetsGo 19 6,813 30/10/2020, Saat: 13:22
Son Yorum: onurcakmak
  Gibbs Tıraş Kremleri sifujack 53 67,674 22/10/2020, Saat: 11:32
Son Yorum: onurcakmak
  Simpson Ultra Glide tıraş kremleri ( Sandalwood) MetsGo 16 5,717 19/08/2020, Saat: 20:44
Son Yorum: MetsGo
  Nivea Mild Tıraş Kremi eggman 39 53,639 10/10/2019, Saat: 23:14
Son Yorum: Soner
  İNCELEME : Prosar Traş Kremi habaz 13 7,711 11/08/2019, Saat: 14:45
Son Yorum: MetsGo
  Nivea Sensitive Tiras Kremi emiriko 90 102,714 29/04/2019, Saat: 17:55
Son Yorum: DelikanliTiras
  Kutu ve Tüp Tıraş Kremleri Farklı Mıdır? m y r 10 10,997 27/01/2017, Saat: 02:54
Son Yorum: mkeskus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: