Nivea Traş Kremleri
(18/05/2019, Saat: 14:22)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende bu protect&care dışında modelini görmedim. Satılan tek modeli bu migrosta vs. Ben memnun kaldım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bana bir tane denk gelmişti. Denerim diye sevindim ama skt çoktan geçtiğini görünce bıraktım..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Nivea nın 3 modelimize denedim
Sensitive cildime en iyi geleni oldu , kokusuz köpük vs iyi
Protect in kokusunu çok beğeniyorum
Mild diğer ikisine göre daha az başarılı

Ama genel olarak Arko derby proraso gibi kalın köpük vermez

Bu fiyat aralığındaki ürünlerde Denim , rose of Bulgaria gibi ürünler daha başarılı bence
Bulunursa tabii Smile
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Laciverti olan protection modeli ile beyaz olan sensitive arasında koku farkı varmı acaba komşular? Eğer arko gibi olacaksa hiç bulaşmayayım, lakin arkonun sensitive olan modelini kullandım ve medikal bir koku almam sebebiyle bir köşeye bırakmak zorunda kaldım
@salomanya komşum , protect güzel kokuyor , sensitive kokmuyor Smile koku yok gibi bir şey .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
@MetsGo Komşum, bilgilendirme için teşekkür ederim.
Nivea Protect&care kayganlığıve koruyuculuğunu beğendim güzelce köpürüyor ama sanki biraz su seviyor. İlk kullandığım tıraş kremimdi porsuk fırçamın kokusunu bir türlü değiştremedi ne zaman Prorasoya geçtim fırça kokum direk değişti. Her yerde bulunabilmesi avantaj ama mağazalarda tek bulabildiğim çeşit protect&care olması kötü.
Yaklaşık 2 aydır ara ara Nivea Protect & Care tıraş kremi kullanıyorum ve kullandığım çoğu kreme göre (Proraso, Lea, Weleda, Rose of bulgaria) daha başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Üstelik 10 TL'lik fiyatıyla ve heryerde bulunmasıyla tam bir F/P ürünü. Koku, koruyuculuk ve özellikle nemlendirme çok iyi. Daha önce bu ürünü görüp almadığıma çok pişman oldum. Bana arko krem vs gibi görünmüştü ama alakası yok. Hatta 4-5 tane birden alıp dolaba attım Smile
Geleneksel tıraş merakı başladıktan sonra edindiğim ilk ürün oldu Nivea Protect & Care, bu sebeple bende yeri ayrıdır diyebilirim. Yukarıda bahsi geçtiği gibi kolay bulunabilmesi buna en büyük sebep oldu galiba.

Daha önce meraktan Proraso bordo ve yeşil kutulu sabun almış olsam da kartuşlu makinelerle kullanıyordum. Şimdilik daha işin çok başında olsam da bana da suyu seven bir yapısı var gibi geldi. Dolapta bulunması beni memnun eden bir ürün diyebilirim geleneksel tıraşa yeni heves etmiş bir komşunuz olarak.
Mavi olanı köpük hariç, kokusu,kayganlık koruyuculuk, tıraş sonrası nemlendirmesi çok iyi severek kullanıyorum.
Geleneksel tıraşımda ilk kullandığım kremdi Nivea Protect&care. Ürünün kokusu, kayganlığı tıraş sonrası nemlendirme etkisi fiyatına göre gayet başarılı. Hemen hemen her büyük marketten rahatlıkla bulunabilir.
Keyifli tıraşlar dilerim. Tıraş aleti

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 556,632 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 149,854 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Kapo / Karo Traş Kremi Kendineözgü 45 59,770 29/12/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Eunus
  Sandalwood Tıraş kremleri İnceleme ve Karşılaştırma MetsGo 19 6,963 30/10/2020, Saat: 13:22
Son Yorum: onurcakmak
  Gibbs Tıraş Kremleri sifujack 53 67,943 22/10/2020, Saat: 11:32
Son Yorum: onurcakmak
  Simpson Ultra Glide tıraş kremleri ( Sandalwood) MetsGo 16 5,766 19/08/2020, Saat: 20:44
Son Yorum: MetsGo
  Nivea Mild Tıraş Kremi eggman 39 54,008 10/10/2019, Saat: 23:14
Son Yorum: Soner
  İNCELEME : Prosar Traş Kremi habaz 13 7,802 11/08/2019, Saat: 14:45
Son Yorum: MetsGo
  Nivea Sensitive Tiras Kremi emiriko 90 103,344 29/04/2019, Saat: 17:55
Son Yorum: DelikanliTiras
  Kutu ve Tüp Tıraş Kremleri Farklı Mıdır? m y r 10 11,061 27/01/2017, Saat: 02:54
Son Yorum: mkeskus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: