Tabuları Yıkalım!
(03/05/2016, Saat: 19:08)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her tıraştan sonra şap kullanmak zorunda mıyız? Sizce bu bir tabu mu?

Amaç nedir Hocam Ne zamandır okuyorum,bu soru çok şeyi değiştirdi haberin ola
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@Lorenzo hocam Usa da akrabalar varsa benide dahil edin Smile
(03/05/2016, Saat: 20:23)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Lorenzo hocam Usa da akrabalar varsa benide dahil edin Smile

@Nani Kuş dostum keşke olsa, neler getirtirdim neler Smile
(03/05/2016, Saat: 19:56)KuzeyTurk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Amaç nedir Hocam Ne zamandır okuyorum,bu soru çok şeyi değiştirdi haberin ola

@KuzeyTurk dostum, şapın cilt için faydaları gözardı edilemez.. Ancak tüm faydalarının yanı sıra sıkıntısı da yok değil; o da kullanım sonrası after shave ihtiyacı.. Şahsen şap kullanmadığım zaman soğuk suyla yüzümü yıkayıp finiş yapabiliyorum ve after shave kullanmama gerek kalmıyor. Ama şap kullandığım zaman sabunun yumuşatıcı etkisi kayboluyor ve cildim gerilip kuruyor. Mecburen after shave ürün kullanmak zorunda kalıyorum..

Bu son noktada da "acaba şap kullanmak ve after shave e mahkum olmak mı, yoksa şap kullanmadan soğuk suyla yıkayıp, tıraş sabunumuzun veya kremimizin doğal nemlendirici etkisinin keyfini sürmek mi, sorusu akla geliyor.
(03/05/2016, Saat: 21:22)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KuzeyTurk dostum, şapın cilt için faydaları gözardı edilemez.. Ancak tüm faydalarının yanı sıra sıkıntısı da yok değil; o da kullanım sonrası after shave ihtiyacı.. Şahsen şap kullanmadığım zaman soğuk suyla yüzümü yıkayıp finiş yapabiliyorum ve after shave kullanmama gerek kalmıyor. Ama şap kullandığım zaman sabunun yumuşatıcı etkisi kayboluyor ve cildim gerilip kuruyor. Mecburen after shave ürün kullanmak zorunda kalıyorum..

Bu son noktada da "acaba şap kullanmak ve after shave e mahkum olmak mı, yoksa şap kullanmadan soğuk suyla yıkayıp, tıraş sabunumuzun veya kremimizin doğal nemlendirici etkisinin keyfini sürmek mi, sorusu akla geliyor.

Görüntü kirliliği için kusura bakmayın dostlar, gönderim esnasında bağlantı yavaşladı, 4 kez gitmiş, nasıl oldu ben de anlamadım Huh

@ihtilaf üstadım, fazlalıkları tıraşlayabilir misiniz rica etsem?
Ders niteliğinde olmuş @Lorenzo Hocam,bir yetmedi 4 kez okudum şaka bir yana şap konusunda yorum yapacak kadar kendimi deneyimli görmediğim için bu konuda yorum yapmak istemem,bilmiyorum çünkü.Ben bazen kullanıyorum,bazen kullanmıyorum.Kullandığımda da memnun kalıyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@Lorenzo hocam Birde bu var https://www.etsy.com/listing/264217364/e...:264217364
3 dolar da kargo ücreti var

Bundan Serdar kardeşimizde de var
(03/05/2016, Saat: 21:47)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Lorenzo hocam Birde bu var https://www.etsy.com/listing/264217364/e...:264217364
3 dolar da kargo ücreti var

Bundan Serdar kardeşimizde de var

@Nani Kuş buna da bayıldım dostum Smile Parliament mavisi gerçekten süper..
(03/05/2016, Saat: 21:53)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Nani Kuş buna da bayıldım dostum  Smile Parliament mavisi gerçekten süper..

Millet aşmış.. Biz de dibi düz kaplarla köpük yapacaz diye kol çalışıyoruz Big Grin
@dikdik_s Serdar kardeşim fotoları bekliyoruz Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: