Baili BD-177
(10/12/2018, Saat: 20:17)Southwestern Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gecen sene piyasaya surdukleri uzun sap, agir TTO'su denemeye deger gorunuyor.

Ayni mallari Vikings Blade adi altinda bir Avustralya firmasi, 30-40 dolara gazliyor Amazon'da.

Amazon orman misali at al koştur tarzı bir satış politikası ile gidiyor o halde komşum? Yanılıyor muyum?
Bu arada Amazon hakkında zerre bilgim yok. Sadece bu örnek için konuşuyorum. Bir iğne almışlığım yok oradan.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(10/12/2018, Saat: 18:15)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben tıkandığında sabuna kabahat buluyorum hep. Suyu az kaldı herhalde diyorum. Sabun biraz sulu yapılırsa günlük tıraşta fazla sakal çıkmayacağı için sonuç güzel olabilir belki? Ben keyfe keder tıraş olduğumdan günlük hiç denemiyorum desem yeri var.

Olabilir ama ben hep aynı şekilde tıraş olduğum için makineye yormuştum tıkanmayı. Feather Popular' da hiç tıkanma problemi yaşamadım hatta Wilkınson SW ' de bile tıkanma yaşamadım ama aynı şartlarda olduğum tıraşlarda Baili'de tıkanma yaşayınca makineye yordum ben de.Belki dediğiniz doğrudur,köpüğü genel olarak kalın yapıyor olabilirim.
Cogito, ergo sum Dodgy
(11/12/2018, Saat: 00:02)crestor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olabilir ama ben hep aynı şekilde tıraş olduğum için makineye yormuştum tıkanmayı. Feather Popular' da hiç tıkanma problemi yaşamadım hatta Wilkınson SW ' de bile tıkanma yaşamadım ama aynı şartlarda olduğum tıraşlarda Baili'de tıkanma yaşayınca makineye yordum ben de.Belki dediğiniz doğrudur,köpüğü genel olarak kalın yapıyor olabilirim.
En az 3 günlük sakal tıraş ederken bol sulu bir sabun ile tecrübe etmeyi düşünüyorum komşum..

(10/12/2018, Saat: 21:03)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Amazon orman misali at al koştur tarzı bir satış politikası ile gidiyor o halde komşum? Yanılıyor muyum?
Bu arada Amazon hakkında zerre bilgim yok. Sadece bu örnek için konuşuyorum. Bir iğne almışlığım yok oradan.

Hocam bu fiyat politikasi mallari pazarlayan firmanin. Ekseriyetle Cin mali firca, tras makinesi, ve tras aksesuarlarini allayip pullayip inanilmaz kar marjlariyla peynir ekmek gibi satiyorlar internetten.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Baili BD179 Legend 30 22,736 02/11/2022, Saat: 14:06
Son Yorum: gelenekselci

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: