En son tıraşınızdan ne öğrendiniz?
[quote='msakalli' pid='147835' dateline='1463489755']

Komşum bir sıkıntı mı oldu? Hangi markayı kullandınız? Jiletler ne kadar eskiydi? Tecrübenizi duymak isteriz ki sağda solda eski jilet bulursak ona göre karar verelim.
Merhaba kusura bakmayın geç gördüm. Şöyle ki bir antikacıdan eski permasharp ve luxor isimli (sanırım Çekoslavak malı idi) kutusu açılmamış jilet almıştım. Luxor u bir deneyim diye açtım şu mavi olan epey eski jiletler den çıktı ve çok sevindim. Tıraş olmak için kullandığımda sürt sürt kesmiyor yarısını aldı yarısı kaldı misali. Perma sharplar kutulu değildi ama kağıtlarında idiler epey bekledikleri belli idi. Permasharp iyidir keskindir diye tıraş oldum ama oda aynısı oldu sanırım çok beklemekten dir diye düşündüm. Selamlar
Son tıraşımdan öğrendiğim şey aceleye gerek yok her zaman bir tık daha dikkatli ol özellikle boyun ve bıyık bölgesinde.
N.G
Progress cidden sahane bir alet.
(21/05/2016, Saat: 13:06)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Progress cidden sahane bir alet.

Gemler kazan kaldırmasın
Yok yok bizim evlatlar cok efendi cocuklar. Birbirlerini sevip sayıyorlar Smile
Sıfır kıl kökü bırakacak şekilde yapılan tıraşın (tahrişsiz bile olsa) uzun vade de aslında cildi kösele gibi yaptığına bugün kesin kanaat ettim. Sıfır tıraş konfor değilmiş..
Duş sonrası traşın bana yaramadığını öğrendim..boğaz bölgem çok tahriş oluyor..
e8cfc94c33716e58d8fa6b5e1a4fc951.jpg

satılık R41,37C slant,EJ89

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7369
Asıl olayın ÇELİK olduğunu gerisinin yalan olduğunu öğrendim Smile
Rocnel SE ile gillette 7 o'clock ikilisinin bana iyi gelmediğini gördüm. İki günlük sakalımı yoldu resmen, 3 perdede idare eder bir tıraş oldu. Wtg, xtg ve wtg

Sent from my iPhone using Tapatalk
(27/05/2016, Saat: 10:10)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rocnel SE ile gillette 7 o'clock ikilisinin bana iyi gelmediğini gördüm. İki günlük sakalımı yoldu resmen, 3 perdede idare eder bir tıraş oldu. Wtg, xtg ve wtg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hangi 7 o'clock? Sarı ile çok iyi sonuçlar aldım şimdiye dek.
Haydi hayırlı tıraşlar...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: