En son tıraşınızdan ne öğrendiniz?
Şapın ne kadar iyi bir tıraş sonrası ürün oldugunu öğrendim
R41 ile tıraş olurken dikkatli ve aceleci olmazsan, 3 perde de olsa tahrişsiz, sinekkaydı bir tıraş olacağını, ve ne olursa olsun tıraştan sekiz saat sonra saat 5 gölgesinin kabus gibi çöktüğünü tekrar öğrendim.
Bosuna yillardir farkli markalari denedigim, perma-sharp'in en tahrissiz tirasi sagladigi.

Temizel gibi adi sani duyulmamis, 15 liralik bir fircanin cogu yabanci fircadan daha konforlu tiras sundugu.

Sent from my SM-J610F using Tapatalk
Bastırma kardeşim bastırma...
Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın Tıraş aleti
(26/05/2020, Saat: 00:12)Ferat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bastırma kardeşim bastırma...

Fırçada deli köpükler gelir yüzünü yalar
Bastırma kardeşim bastırmaaa
Top sakal bırakırken simetriye fazla takılma. Yoksa bir sağdan bir soldan derken, bir de bakmışsın damat tıraşı olmuşsun.
Kafandaki jileti o kutuda illa bulmalsin, maksat bu ritüeli keyfe dönüştürmekse eger.
Sakal batıkları olmasın istiyorsan elinle yüzünü germe ve ters/terse yakın açılarda tıraş olma.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Yakın gözlüğü kullanıyorsanız, tıraş olurken kullanınız. Bugün ne kadar çok işe yaradığını öğrendim.
Hassas ciltlerde, yalnızca sakal çıkış yönünde tıraş olmanın, tahrişsiz bir tıraş için daha doğru olduğu kanısındayım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: