En son tıraşınızdan ne öğrendiniz?
(21/11/2019, Saat: 22:26)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O sebeple hanımlar beğenmiyor

Kac hanıma koklattıysa artık. Big Grin Big Grin Big Grin
Bunu screenshot alarak arsivime koyuyorum bilgin olsun arım balım petegim.
Tişikkirlir Sipirmin.
Tabakla ilgili yorumlara şaşırdım.Ben kokusunu beğeniyorum.Hacı misi ile alakası yok..Ben de kremi var.paraya kıyıp porselen kaseli sabunu da alıcam.
Ayrıca benim hanım çok beğendi :-)
parfümünü bile alabilirim indirimde denk gelirse.
Toplu taşıma kalabalık ortamlara girmeyin Tabacla . Aman aman diyim dicdic bey pek de sever kaçırmayı .

Tabac seviyorsanız komşum eşinizde sevdiyse yanına pinauld AS ile destekleyin hele bay rum olanları denk getirirseniz hiç kaçırmayın .
Ben tütün kolonyasini koku olarak çok severim ancak sürdüğüm zaman rahatsız eder. Tabac sabunda da aynı hissi yaşadım. Sabun olarak cok iyi. Koku olarak koklanir ama yüzümde kalması hoşuma gitmedi. Kolonya gibi. Smile
Tabac sabun, balsam ve losyon+tabac roll on kullanarak işe gelmiş biri olarak ben memnunum. Smile Çevreme çok takılmıyorum. Benim sayemde koku resitali yaşıyorlar sevinmeleri lazım. Smile

Bu arada bu losyonun kıvamı çok farklı geldi bana. Zeytinyağı gibi birşey ama yüzdeki hissiyatı o değil. Anlamadım gitti. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Buraya da uygun olmus ekledim

Aylardır 3 2 1 ayarlarında kullandığım makineyi bugün wtg 7. Ayarda xtg 2. Ayarda kullandım. İki perde tıraş olurum genelde. Küçük ayarlarda ikinci perdeye biraz kalırdı ama sessiz sakin 2 perde sonunda tertemiz olurdu yüzüm. Bu sefer aliskanliklarimi değiştireyim dedim. 7 ile olduktan sonra 2. Perdeye kesecek pek birşey kalmadı. Sabunum fircam huyunu bildiğim ürünler. Bu tıraş yüzümü fazlasıyla gerdi. Tıraş sonrası ürün kullanmıyorum. Değişik bir şey denedim kendimce.

Ezcümle düşük yakın ayarlar tam bana göre. mild sevdiğime kesin ikna olduğum bir tıraşti Smile
tıraş kalitesi tamamen sabır işi, rutin işi. rutinlerinin dışına çıkarsan, acele edersen en iyi ekipmanıda kullansan keyif vermiyor. tahriş kaçınılmaz oluyor. doğru yüz hazırlığı, doğru cilt bakımı, konsantrasyon.
Bir değişen girdi ise araya yavaş tıraş ol .
(26/03/2020, Saat: 15:15)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir değişen girdi ise araya yavaş tıraş ol .

banyo sırasıSmile
Permatiğin koruma barını parmakla kırmamayı.1cm et koptu parmağının ucundan.Uzamış sakalım vardı deneyeyim dedim sonuç bu.Merak dert insana.
Selamlar...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: